ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix zawiesza działalność w Rosji

Co obejrzeć w weekend na Netflixie i innych platformach? Oto najciekawsze nowości ostatniego tygodnia [#2]

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Serwisy streamingowe z filmami i serialami są niezwykle popularne. Większość czołowych platform regularnie dodaje do swojej oferty nowe pozycje, więc w niniejszym tekście przyjrzymy się najciekawszym nowościom mijającego tygodnia na Netflixie, HBO GO, Polsat Box GO i Playerze. Jeśli nie macie pomysłu, co obejrzeć w weekend, to być może znajdziecie tu coś dla siebie.

Co obejrzeć w weekend (30-31 października) na Netflixie?

najpopularniejsze seriale na Netflix

Na pierwszy ogień idzie branżowy lider, czyli Netflix. Przechodząc do konkretów…

1. Armia złodziei

Armia złodziei to nic innego, jak wyczekiwany prequel „Armii Umarłych”. Film opowiada historię kasjera z niewielkiego miasteczka, który zostaje zwerbowany do elitarnej ekipy przestępców okradających najpilniej strzeżone sejfy w Europie. Zapowiada się dobrze!

2. W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 to kontynuacja ciepło przyjętego filmu z 2020 roku. Produkcja ukazuje dalsze losy znanej z pierwszej części Zosi, a także opowiada zupełnie nową historię o młodym policjancie z Podlasia. Pierwsze oceny nie są zachęcające, ale warto wyrobić sobie własne zdanie.

3. Dom zły

Dom zły to kultowy film w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, który opowiada o tajemniczej tragedii w domu małżeństwa Dziabasów. Rozpoczyna się niezwykle niebezpieczne śledztwo, na którego powodzeniu zależy tylko nielicznym.

Co obejrzeć w weekend (30-31 października) na HBO GO?

która platforma streamingowa jest najlepsza

Netflix już za nami, więc pora na HBO GO.

1. Plotkara (2021)

Plotkara to nowe spojrzenie na kultowy serial sprzed lat. Produkcja opowiada o grupie nastolatków, która wykorzystuje media społecznościowe do rozsiewania plotek. Co ciekawe, serial ukazuje też zmiany, które zaszły w ciągu ostatnich 9 lat, czyli od czasów pokolenia z pierwowzoru.

2. Interstellar

Interstellar to kapitalne Sci-Fi w reżyserii Christophera Nolana. Film opowiada o grupie badaczy, którzy odkryli tunel czasoprzestrzenny umożliwiający podróżowanie pomiędzy wymiarami. To szansa dla ludzkości na znalezienie nowego domu, bo zmiany klimatyczne coraz szybciej wykańczają Ziemię.

Co obejrzeć w weekend (30-31 października) na Polsat Box GO?

polsat box go logo

Polsat Box GO to stosunkowo nowa platforma, będąca połączeniem Ipli oraz Cyfrowego Polsatu GO. W tym tygodniu w serwisie nie obrodziło, ale mimo to udało mi się wybrać choć jedną ciekawą nowość.

1. Szpital New Amsterdam

Szpital New Amsterdam opowiada historię doktora imieniem Max, który zostaje dyrektorem najstarszego szpitala w Stanach Zjednoczonych. Od tego momentu w placówce rozpoczyna się prawdziwa rewolucja – mężczyzna bardzo chce stawić czoła systemowi, by móc oferować pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

Co obejrzeć w weekend (30-31 października) na Playerze?

koniec Playera w darmowej wersji

Tak jak w przypadku Polsat BOX GO, na Playerze nie obrodziło, ale i tak udało mi się wybrać jeden interesujący film.

1. Constantine

Constantine to adaptacja popularnego komiksu z Johnem Constantine w roli głównej. Mężczyzna jest egzorcystą, który stara się uniknąć wiecznego potępienia. Aby osiągnąć swój cel, bohater musi odsyłać do Piekła kroczące po Ziemi demony.

Co obejrzeć w weekend, czyli słowo na koniec

To już wszystko, jeśli chodzi o moje propozycje filmów i seriali do obejrzenia w weekend. Nie da się ukryć, że są całkiem niezłe, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie:

Zobacz także: Najciekawsze filmy i seriale z Netflixa, HBO GO oraz innych platform do obejrzenia w weekend [#1]

Zamierzacie dać szansę którejś produkcji? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

Sprawdź najnowsze wpisy