ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix na 12 miesięcy Play

Najciekawsze filmy i seriale z Netflixa, HBO GO oraz innych platform do obejrzenia w weekend [#1]

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Serwisy streamingowe z filmami i serialami cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Nie jest tajemnicą, że branżowi liderzy regularnie uzupełniają swoją ofertę o nowości, dlatego też w niniejszym tekście wyselekcjonowałem po kilka najciekawszych produkcji dodanych na wybrane platformy w ciągu ostatniego tygodnia. Jeśli zastanawiacie się, co obejrzeć w weekend, to być może moje propozycje okażą się pomocne.

Co obejrzeć w weekend (23-24 października) na Netflixie?

co obejrzeć w weekend - Netflix

Na pierwszy ogień weźmiemy najciekawsze filmy i seriale, które trafiły na Netflixa w tym tygodniu. Bez przedłużania…

1. Cowboy Bebop

Cowboy Bebop to kultowa japońska animacja, która opowiada o łowcy nagród trudniącym się poszukiwaniem przestępców ściganych listami gończymi. Akcja serialu rozgrywa się w odległej przyszłości, a podróże międzyplanetarne nie robią już na nikim większego wrażenia. Wbrew pozorom Cowboy Bebop to bardzo rozbudowana opowieść.

2. Doktor Dolittle

Doktor Dolittle to opowieść i tytułowym doktorze, który ma za zadanie zdobyć lekarstwo na chorobę królowej Anglii. W tym celu mężczyzna wyrusza na mityczną wyspę, gdzie przeżyje wiele przygód. Podczas wędrówki towarzyszyć mu będą futrzaści oraz pierzaści przyjaciele: zaufana papuga, gorylica, słoń i kilku innych.

3. Koty

Powiedzmy sobie szczerze: film Koty nie został zbyt ciepło przyjęty, ale warto go zobaczyć choćby z ciekawości, by móc wyrobić sobie własne zdanie. Produkcja opowiada o niejakiej Victorii, która próbuje odnaleźć się w świecie futrzastych czworonogów.

Co obejrzeć w weekend (23-24 października) na HBO GO?

Najlepsze seriale kryminalne hbo go

Netflix już za nami, więc pora na HBO GO.

1. Logan: Wolverine

Logan: Wolverine to kontynuacja opowieści o Wolverinie. Zmęczony życiem bohater opiekuje się chorym Charlesem Xavierem, samemu nadużywając alkoholu. W pewnym momencie mężczyzna zgadza się podjąć ważne zadanie, jakim jest ochrona młodej mutantki.

2. Ten jedyny

Ten jedyny to nic innego, jak całkiem ciekawa komedia romantyczna. Film opowiada o niejakiej Sarze, która na pewnym etapie życia poznaje intrygującego mężczyznę. Problem w tym, że obiekt jej zainteresowań ciągle zmienia swoją osobowość, choć ma w tym ukryty cel.

Co obejrzeć w weekend (23-24 października) na Amazon Prime Video?

co obejrzeć w weekend

W przypadku Prime Video tydzień nie był zbyt obfity, ale zawsze coś.

1. Weselne przeznaczenie

Weselne przeznaczenie to zwariowana komedia z Keanu Reevesem i Winoną Ryder w rolach głównych. Główni bohaterowie zupełnym przypadkiem spotykają się na lotnisku i rozpoczynają znajomość w niezbyt przyjazny sposób – od niechęci. Szybko okazuje się jednak, że jadą na wesele wspólnych znajomych. Z czasem ich nastawienie wobec siebie zaczyna się drastycznie zmieniać.

Co obejrzeć w weekend (23-24 października) na CDA Premium?

CDA Premium

Tak jak w przypadku Prime Video, na CDA Premium nie obrodziło, ale mimo wszystko udało mi się wybrać choć jeden ciekawy film.

1. Cena kłamstwa

Głównym bohaterem Ceny kłamstwa jest niejaki Michael, będący medium. Pewnego dnia mężczyzna zostaje porwany przez dręczonego wyrzutami sumienia mordercę, który chce, aby protagonista pomógł mu pogodzić się z duchem swojej ofiary. Michael szybko odkrywa, że sprawa wspomnianego morderstwa jest policyjnym priorytetem i postanawia to wykorzystać.

Co obejrzeć w weekend, czyli słowo na koniec

To by było na tyle, jeśli chodzi o moje propozycje najciekawszych nowości z serwisów streamingowych na ten weekend. Mijający tydzień nie był przesadnie obfity, ale trzeba uczciwie przyznać, że zawsze mogło być gorzej.

Dajcie znać w komentarzach poniżej, czy zamierzacie dać szansę którejś pozycji z niniejszego zestawienia!

Sprawdź najnowsze wpisy