ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
SurfShark

To dobry moment, by kupić Surfsharka. 2-letni abonament tego świetnego VPN-a jest teraz dostępny 81% taniej!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Powiedzmy sobie szczerze: w dzisiejszych czasach każdy świadomy użytkownik internetu powinien korzystać z VPN-a. Problem w tym, że regularne ceny tego typu programów potrafią przekraczać nawet 1000 zł, a nie da się ukryć, że nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. Dobra wiadomość jest jednak taka, że dobre VPN-y niekiedy można kupić w ciekawej promocji. A skoro o ciekawych promocjach mowa, to dziś aż 81-procentowej obniżki doczekał się Surfshark, czyli jeden z topowych VPN-ów na rynku. Tej oferty lepiej nie przegapić, bo nie wiadomo, kiedy znów pojawi się równie dobra.

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto korzystać z VPN-a

VPN Surfshark w promocji – można zaoszczędzić 81%

Wireguard Surfshark promocja

W regularnej cenie za 24-miesięczny abonament Surfsharka trzeba zapłacić mniej więcej 1200 zł, a to kwota, która potrafi wprawić w osłupienie. Na szczęście teraz ten sam plan można kupić o 81% taniej, a konkretnie za niecałe 240 zł. Prosta matematyka wskazuje, że w nowej cenie dostęp do Surfsharka wyniesie nas tylko 10 zł miesięcznie. Aby skorzystać z tej ograniczonej czasowo oferty, kliknij w poniższy odnośnik.

Po raz kolejny przypominamy, że tak dobra oferta może się prędko nie powtórzyć, więc lepiej skorzystać z niej zawczasu.

Zobacz także: Jak oglądać filmy i seriale dostępne w zagranicznej ofercie Netflixa? Oto prosty sposób dzięki VPN-owi

Dlaczego warto postawić na Surfsharka?

Aktywny VPN to przede wszystkim znacznie większe bezpieczeństwo w Sieci, ale także kilka udogodnień. Będąc przy kwestiach bezpieczeństwa, wypada wspomnieć, że za pomocą Surfsharka bez problemu zmienimy swoją lokalizację, dzięki czemu potencjalny atakujący zobaczy, że przebywamy np. w Londynie, kiedy w rzeczywistości spędzamy weekend we Wrocławiu. Przechodząc do udogodnień, to dzięki temu VPN-owi w mgnieniu oka uzyskamy dostęp do zagranicznej oferty popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa), a także odblokujemy strony internetowe niedostępne w całej Europie czy Polsce.

Zalety Surfsharka najlepiej podsumować na krótkiej liście, a że nie ma sensu wymyślać koła na nowo, to posłużymy się fragmentem naszego poprzedniego tekstu. Tytułowy VPN…

  • Zapewnia bezpieczeństwo i prywatność w internecie
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Ma świetne aplikacje
  • Gwarantuje ponad 3200 serwerów w 65 krajach
  • Oferuje wsparcie przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy
  • Nie ogranicza liczby urządzeń, na których można korzystać z jednej licencji
  • Blokuje reklamy, złośliwe oprogramowanie i skrypty śledzące dzięki funkcji CleanWeb
  • Zapewnia aplikacje na wszystkie najważniejsze platformy (m.in. na Androida, iOS, Windowsa, macOS-a i Linuxa)

Co tu dużo mówić: możliwości Surfsharka robią wrażenie.

Zobacz także: Dlaczego płatny VPN jest lepszy od darmowego? Tłumaczymy

Promocja na VPN Surfshark – podsumowanie

To już wszystko, co warto wiedzieć o najnowszej obniżce ceny na tytułowy VPN. Pod koniec warto jeszcze raz wspomnieć, że przecena nie potrwa wiecznie; innymi słowy, może się skończyć w każdej chwili. 240 zł za 2-letni abonament to niewielki koszt w porównaniu do korzyści, jakie płyną z posiadania VPN-a. Zdecydowanie warto wydać te pieniądze i sprawić sobie dostęp do Surfsharka.

Skusicie się, czy nie tym razem? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najnowsze wpisy