Polski dubbing seks na Netflix Aktualizacja biblioteki Netflix blokuje adresy IP

[SPT #173] Aktualizacja biblioteki Netflix – świetne nowości, zobacz je!

3 minuty czytania
Komentarze

W kalendarzu wrzesień, pogoda nieco się zepsuła, a uczniowie wrócili do tradycyjnej nauki w szkołach. Jeśli w tym wrześniowym harmidrze nie znaleźliście czasu na lekturę naszego portalu, to teraz macie szansę, żeby to nadrobić. Przed Wami kolejna odsłona niedzielnego SPT – subiektywnego podsumowania tygodnia. Skoro jesień tuż tuż to z pewnością aktualizacja biblioteki Netflix, którą regularnie zamieszcza Kacper, jest warta uwagi!

Pochwała – aktualizacja biblioteki Netflix – świetne filmy na jesień!

Microsoft wprowadza szereg funkcji w Teams. Mimo, że pandemia póki co nie daje się we znaki w naszym kraju, to widmo nauki zdalnej wciąż istnieje. Warto zatem zapoznać się z nowościami w Microsoft Teams, które zagościły w aplikacji w ostatnim miesiącu. Szczególnie atrakcyjny wydaje się tryb prezentera. Po włączeniu tej opcji, osoba która przedstawia materiały jest zestawiona obok nich – wygląda to tak, jakby przedstawiała informacje w Wiadomościach.

Aktualizacja Windows 10 21H2 zbliża się. Mimo, że Microsoft już ogłosił datę premiery Windowsa 11, nie należy zapominać o jego starszym bracie. Windows 10 otrzyma jesienią ostatnią dużą aktualizację – 21H2. Jeśli spodziewać się, że zobaczymy tu większe zmiany, to muszę Was rozczarować. Nowości będą dotyczyły przede wszystkim ulepszeń Windows Hello i poprawek błędów. Microsoft obecnie testuje aktualizację i naprawia ostatnio wykryte błędy, żeby zdążyć przed premierą, która będzie miała miejsce w październiku.

Aktualizacja biblioteki Netflix. Na naszym portalu regularnie możecie przeczytać o nowościach w serwisie Netflix. Na początku miesiąca pojawił się tu świetny film „Frida”, ale na tym nie koniec „świeżynek”. „Kroniki Seinfelda” wkrótce również zawitają na serwisie. Niestety musicie też liczyć się z tym, że Netflix usunął ostatnio ponad 30 filmów. Warto zapoznać się z aktualizacjami, o których regularnie pisze Kacper.

Krytyka – powolne iPhone’y

Przyspiesz iPhone’a, który działa wolno. Apple od lat jest oskarżane o spowalnianie starszych smartfonów. Firma z Cupertino dostarcza na leciwy sprzęt aktualizacje, które przykładowo zmniejszają maksymalne osiągi procesora. Dzieje się tak „dla dobra użytkownika”. Apple bowiem nie chce, żeby szybko działający chipset na starym urządzeniu wpływał negatywnie na baterię. Tłumaczenia może wydają się w miarę sensowne, jednak nie wszystkim się one podobają. Jeśli zatem Twój sprzęt Apple działa wolno, możesz go przyspieszyć na własną odpowiedzialność. Wystarczy jedna, niewielka zmiana w ustawieniach iOS. Chodzi o zmianę lokalizacji na Francję – kraj, w którym sprzęt Apple nie może być spowalniany. Testy w GeekBench jednoznacznie wskazują, że ta metoda działa!

Funkcje, których nie znajdziesz w iPhone 13. Premiera nowego flagowca od Apple tuż-tuż. Na jaw wychodzą kolejne informacje o smartfonie. Tym razem jednak Mariusz postanowił przyjrzeć się funkcjom, które ostatecznie nie pojawią się w urządzeniu. Najbardziej brakować mi tu będzie peryskopowego aparatu do zoomu optycznego. Wstyd, że Apple ma wprowadzić tę funkcję dopiero za 2 lata! W iPhone 13 nie zobaczymy też Touch ID, o którym się dużo plotkowało w ostatnim czasie.

Motyw