Problem z Windows 11 żółte HDR

Windows 11 ma kolejną wersję. System nabiera kształtów przed premierą

Adam Lulek Adam Lulek Artykuły

Premiera Windows 11 zbliża się nieubłagalnie. Microsoft musi więc spieszyć się z poprawkami, aby zdążyć na październikową premierę systemu. Wczoraj pojawił się kolejny build, który wprowadza kilka nowości i poprawek.

Zobacz także: Zamień nudne Safari na funkcjonalny Microsoft Edge – warto

Windows 11 22000.168 – nowości

Oto nowości kolejnej wersji platformy:

  • Czat z Microsoft Teams obsługuje teraz wiele języków. Od dzisiaj możesz używać aplikacji z ustawieniem języka systemu operacyjnego i/lub niezależnym ustawieniem języka Teams. Czat z Microsoft Teams będzie obsługiwał następujące języki: albański, arabski, azerbejdżański, baskijski, bułgarski, kataloński, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), chorwacki, czeski, duński, holenderski, angielski (UK), angielski amerykański, estoński, filipiński , fiński, francuski, francuski (Kanada), galicyjski, gruziński, niemiecki, grecki, hebrajski, hindi, węgierski, islandzki, indonezyjski, włoski, japoński, kazachski, koreański, łotewski, litewski, macedoński, norweski (Bokmal), norweski (nynorsk), polski, portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia), rumuński, rosyjski, serbski łaciński, słowacki, słoweński, hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Meksyk), szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, walencki, wietnamski i walijski.
  • Nowy widżet Microsoft 365! Ten widżet udostępnia użytkownikom korporacyjnym odpowiednie dokumenty, wiadomości i nagrania ze spotkań (a będzie ich więcej!). Widżet będzie dostępny tylko wtedy, gdy zalogujesz się na swoje konto AAD na komputerze z systemem Windows 11. W czasach, gdy przeciążenie informacjami jest poważnym problemem dla większości pracowników, ta spersonalizowana lista pomoże użytkownikom być na bieżąco i znajdować informacje, których potrzebują z łatwością. Aby to sprawdzić, po prostu otwórz widżety i kliknij przycisk „Dodaj widżety” i wybierz Widżet Microsoft 365.
Windows 11 Microsoft 365

Poprawki nowej wersji

Oto lista poprawek:

  • Rozwiązano podstawowy problem w ostatnich kilku buildach dotyczący urządzeń obsługujących rysik, który powodował, że wyszukiwanie przechodziło w stan, w którym nie było możliwe uruchamianie aplikacji z wyników.
  • Rozwiązano problem polegający na tym, że wpisywanie niektórych fraz w polu wyszukiwania w Ustawieniach powodowało czasami awarię Ustawień.
  • Podczas korzystania z widżetu Rodzina nie powinieneś już nieoczekiwanie widzieć komunikatu „podłącz urządzenie, aby zobaczyć aktywność czasu przed ekranem”, mimo że dostępna jest aktywność do wyświetlenia.
  • Rozwiązano problem polegający na tym, że czasami filmy zawieszały się lub wyświetlały czarny obraz podczas rozmów wideo.
  • Rozwiązano również problem polegający na tym, że po przełączeniu między połączeniami poprzednie połączenie nie było automatycznie zawieszane, więc strumienie audio i wideo są kontynuowane w obu połączeniach.

Nowości w Sklepie Microsoft

Microsoft wprowadził także aktualizację sklepu Microsoft (wersja 22108.1401.9.0.) dla niejawnych testerów systemu Windows w kanale deweloperskim. Update ten zawiera następujące ulepszenia:

  • Całkowity wizualny przegląd interfejsu biblioteki z prostszą nawigacją i lepszą wydajnością podczas uruchamiania.
Sklep Microsoft Windows 11
  • Zaktualizowano projekt Spotlight dla promowanych produktów w aplikacji Microsoft Store. Najedź kursorem na opcję, aby zobaczyć.

źródło: microsoft

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy