ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Apple Watch nowości

Świetna opcja Apple Watch Series 7 – użytkownicy będą zachwyceni

Autor: Mariusz Nowak Kategoria: Artykuły

Do premiery Series 4 Apple oferowało dwa rozmiary kopert swoich zegarków, w postaci 38 mm i 42 mm. Wraz z tym modelem w 2018, roku zobaczyliśmy większy wyświetlacz, a same koperty zyskały rozmiary 40 mm i 44 mm, zastępując starsze wersje. Cechą charakterystyczną, którą mają wszystkie generacje, była kompatybilność ze starszymi paskami. Wszystkie paski pasują do odpowiadającego modelu innej generacji – krótko mówiąc małe pasują do małych, a duże do dużych. Ta opcja nadal będzie występować w Apple Watch Series 7. Paski zaprojektowane dla Apple 40 mm i 44 mm będą współpracować z nowymi rozmiarami 41 mm i 45 mm. Takie właśnie wyświetlacze otrzyma najnowszy model smartwatcha z Cupertino, którego debiut już za kilka tygodni.

Zobacz także: Nowy iPhone bez Touch ID – Apple szykuje coś lepszego

Świetna opcja Apple Watch Series 7 – użytkownicy będą zachwyceni

Kiedy zaprezentowano pierwszy model, Apple oferowało swój smartwatch w wersjach 38mm i 42mm. W 2018 roku zmienił się na 40 mm i 44 mm. Jeśli plotki okażą się prawidłowe, Apple Watch Series 7 będzie miał ekran o wymiarach 41 mm i 45 mm. Kilka miesięcy temu YouTuber Jon Prosser powiedział, że nowy zegarek Apple Watch będzie miał płaską konstrukcję, przynosząc pierwszą zmianę projektu od 2018 roku. Niezależnie od tego, może to być powód, dla którego rozmiar ekranu może być nieco większy w tym roku.

Apple Watch Series 7

W zeszłym tygodniu w swoim biuletynie Power On Mark Gurman z Bloomberga napisał, że Apple Watch Series 7 będzie miał nowy design z płaskim ekranem, zaktualizowaną technologią wyświetlania oraz szybszym procesorem. Poinformował też w lipcu, że następny zegarek będzie miał cieńszą ramkę wyświetlacza, co pasuje do obecnej informacji. Niezależnie od tego, będzie to druga zmiana rozmiaru wyświetlacza od 2018 roku, od kiedy firma z Cupertino wprowadziła o 30% większy ekran w Series 4. 

W miarę zbliżania się oczekiwanego wrześniowego wydarzenia Apple, pojawia się więcej plotek i przecieków na temat nadchodzących produktów, które zostaną ogłoszone. Teraz właśnie informacje podają, że nowe i stare opaski będą uniwersalne dla pozostałych generacji.

Zegarek Apple zyska zupełnie nowy design

Wzrost rozmiaru obudowy nie jest całkowicie zaskakujący, ponieważ nadchodzący zegarek Apple ma mieć mniejsze ramki i płaski design, co pozwoli na większą powierzchnię wyświetlacza. Według Jona Prossera, poza zaktualizowaną konstrukcją o płaskich krawędziach z większym wyświetlaczem, Apple Watch Series 7 będzie oferowany w nowym, zielonym kolorze obudowy. Prosser na początku maja udostępnił rendery tego, jak może wyglądać nadchodzący Apple Watch.

Apple Watch Series 7

Inne plotki dotyczące Series 7 obejmują dodanie łączności 5G, nowe opcje kolorystyczne, czyli podobno zieloną i kolejną funkcję ukierunkowana na zdrowie. Chociaż 5G jest możliwe, inne informacje wydają się być dziwaczne i opierają się na technologii, która nie jest w pełni rozwinięta.

Oczekuje się, że Apple Watch Series 7 zostanie ogłoszony wraz z iPhone 13 podczas wydarzenia online w przyszłym miesiącu. W nadchodzących miesiącach inne nowe produkty, których oczekujemy, obejmują iPady, zaktualizowane AirPods, nowego Maca mini i przeprojektowane MacBooki Pro.

Źródło: Appleinsider, 9to5mac, MacRumors

Sprawdź najnowsze wpisy