5G Plusa 800 miejscowości

5G dostępne w każdym abonamencie w Plusie — szczegóły nowej oferty

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Artykuły

Plus ogłosił dziś, że 5G będzie dostępne w każdym abonamencie z jego oferty. Dotyczy to klientów indywidualnych, ale również biznesowych. Co istotne, chodzi zarówno o abonament telefoniczny, jak i o plany internetu mobilnego. Poznaliśmy szczegóły wraz z cenami, wiemy również, jakie bonusy dla stałych klientów przygotował operator.

Plus i 5G w każdym abonamencie — oferta dla klientów indywidualnych

Każda osoba wybierająca abonament w Plusie ma mieć możliwość korzystania z 5G – to podstawowa zasada nowej oferty operatora. Oczywiście trzeba pamiętać, że aby móc cieszyć się siecią nowej generacji trzeba jeszcze posiadać urządzenie, które ją obsługuje i być w zasięgu.

Klienci indywidualni szukający abonamentu telefonicznego mogą wybierać między czterema opcjami, które kosztują odpowiednio 35, 55, 65 i 85 zł. Każda z nich umożliwia nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz korzystanie z internetu. W zależności od wybranego abonamentu liczba GB do wykorzystania będzie inna. Oprócz tego trzeba pamiętać, że wybierając dowolny abonament poza tym najtańszym, mamy możliwość otrzymania dodatkowych kart SIM za dopłatą (maksymalnie 3 karty), dostajemy bonusowe 150 GB na 3 okresy rozliczeniowe, otrzymujemy 120 minut na międzynarodowe połączenia wychodzące do krajów UE, a także możemy korzystać z internetu po wykorzystaniu pakietu (prędkość ograniczona do maksymalnie 1 Mb/s).

Klienci indywidualni otrzymują również HBO GO na miesiąc. Jeśli wybiorą abonament za 65 lub 85 zł miesięcznie, to do tego dochodzi Tidal na 24 miesiące.

Co z ofertą dla firm i dodatkowym internetem?

W ofercie dla firm Plus proponuje 5 różnych opcji w cenie od 35 do 85 zł netto (od 43,05 do 104,55 zł z VAT). Każda z propozycji zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, jednak poszczególne abonamenty różnią się liczbą dostępnych GB. W najtańszej opcji nie ma również możliwości otrzymania dodatkowego abonamentu z obniżoną ceną. Klientom, którzy wybiorą abonament za 45, 55, 65 lub 85 zł netto, Plus daje dodatkowo odpowiednio 120 minut, 240 minut, 300 minut lub 360 minut na międzynarodowe połączenia wychodzące (w Unii Europejskiej).

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi mogą korzystać z dodatkowego pakietu internetu, który jest dostępny dla przedłużających umowę.

5G trafia również do wszystkich planów oferty internetu mobilnego w Plusie. Jestem dumna, że to właśnie dzięki nam, dzięki Plusowi, 5G staje się w Polsce powszechne i dostępne dla każdego.  Najszybszy i najlepszy internet 5G może mieć teraz każdy abonent Plusa – mówi Justyna Kulka, Członek Zarządu Polkomtelu, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus – Pokazujemy naszym klientom, że nowy Plus to zarówno nowe, bardzo fajne i nowoczesne kolory czy logo, jak i przede wszystkim wiele nowych usług i udogodnień.

5G w każdym abonamencie to niejedyna nowość, którą w ostatnich tygodniach wprowadził Plus

Plus 5G w każdym abonamencie

Niedawno Plus pobił rekord szybkości sieci 5G w warunkach komercyjnych. W centrum Piotrkowa Trybunalskiego operatorowi udało się przekroczyć dotychczas nieosiągalną barierę 1 Gb/s. Wynik został osiągnięty poza laboratorium badawczym i pokazał, że szybkość internetu mobilnego może być jeszcze lepsza.

Niecałe dwa tygodnie temu Plus ogłosił, że uruchamia eSIM dla wszystkich klientów. Z wirtualnej karty SIM mają móc korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Dla tych, którzy już posiadają zwykłą kartę SIM, operator przygotował możliwość jej bezpłatnej wymiany na eSIM. Jednocześnie Plus zapowiedział, że od września we wszystkich jego salonach będzie można podpisywać umowy na tablecie, a dokument zostanie przesłany klientowi mailem. Takie rozwiązanie pomaga oszczędzać papier i chronić środowisko. W wybranych salonach Plusa już wdrożono taką możliwość.

Czytaj także: Gdzie 5G od Plusa jest już dostępne? Pełna lista miejscowości z podziałem na województwa

Kilka dni temu Plus ogłosił, że w zasięgu jego sieci 5G jest ponad 15 milionów Polaków, czyli ponad 40% mieszkańców naszego kraju. Dostęp do sieci nowej generacji zapewnia ponad 2200 stacji bazowych. Łącznie 5G Plusa dociera do blisko 500 miejscowości.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy