NordVPN promocja

Promocja z okazji miesiąca świadomości VPN – NordVPN taniej o 72%, a do tego 3 miesiące gratis!

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Wszyscy, którym zależy na prywatności w internecie, powinni korzystać z VPN-a. Niestety tego typu programy potrafią być naprawdę drogie, ale na szczęście często można je kupić w ramach ciekawych promocji. A skoro o promocjach mowa, to w niniejszym tekście skupimy się na mega obniżce na NordVPN, którą zorganizowano z okazji miesiąca świadomości VPN. Można oszczędzić aż 72% względem ceny regularnej, a do tego zgarnąć 3 miesiące subskrypcji gratis. To niezwykle proste!

NordVPN taniej o 72% i 3 miesiące abonamentu gratis

NordVPN promocja

Jeśli chodzi o najlepsze VPN-y, to NordVPN plasuje się w ścisłej czołówce, co potwierdza m.in. wiele niezależnych testów. Regularna cena 2-letniego abonamentu to aż 274,32 euro, co po dzisiejszym kursie walutowym daje ok. 1257 złotych. Nie da się ukryć, że to wprost ogromna kwota, ale na szczęście teraz wcale nie trzeba tyle wydawać, bo można oszczędzić aż 72%, płacąc jedynie 75,65 euro (ok. 347 złotych). Jakby tego było mało, w tej cenie można mieć w sumie 27 miesięcy subskrypcji, bo 3 są dodawane gratis, choć tylko przez ograniczony czas. Aby skorzystać z okazji, kliknij poniższy odnośnik.

Lepiej nie zwlekać z zakupami, bo nie wiadomo, czy jeszcze kiedyś pojawi się równie dobra oferta. Tę okazję szkoda byłoby przegapić.

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto korzystać z VPN-a

Dlaczego warto wybrać NordVPN?

NordVPN zauważalnie podnosi bezpieczeństwo korzystania z internetu, m.in. dlatego, że ukrywa naszą prawdziwą tożsamość przed ciekawskimi oczami. Za pomocą tego programu można na przykład zmienić swoją lokalizację, aby wszyscy „szpiedzy” zobaczyli, że przebywamy w innym mieście lub państwie niż w rzeczywistości. NordVPN radzi sobie też z mniej poważnymi zadaniami pokroju odblokowywania zagranicznych ofert serwisów streamingowych takich jak m.in. Netflix. Jakby tego było mało, omawiany VPN bez trudu omija Wielką Chińską Zaporę Sieciową.

Oczywiście NordVPN spełnia też najwyższe standardy bezpieczeństwa, co potwierdził niezależny audyt. O tym programie pisaliśmy już wielokrotnie, więc nie ma sensu wymyślać koła na nowo. Dlatego też, aby przybliżyć wam jego najważniejsze cechy, posłużymy się fragmentem naszego poprzedniego tekstu. Przechodząc do konkretów, NordVPN w pigułce:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i ochronę prywatności w internecie
  • Zapewnia wsparcie 24/7/365
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Oferuje naprawdę szybkie transfery
  • Posiada prawie 5200 serwerów w 60 krajach
  • Ma wysokiej jakości aplikacje, które w dodatku są dostępne na wszystkich najpopularniejszych platformach (m.in. Android, iOS, Windows, macOS, Linux)
  • Blokuje reklamy i złośliwe strony internetowe dzięki zaawansowanej funkcji CyberSec

Promocja na NordVPN – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o najnowszą promocję na NordVPN. 72-procentowa zniżka piechotą nie chodzi, a tym bardziej w połączeniu z 3 miesiącami subskrypcji gratis. Inwigilacja w internecie stale przybiera na sile, więc to dobry moment, aby się temu przeciwstawić – wystarczy kupić abonament NordVPN.

Zobacz także: Dlaczego płatny VPN jest lepszy od darmowego? Tłumaczymy

Tytułowa promocja jest ograniczona czasowo, więc lepiej od razu dokonać zakupu. Dajcie znać w komentarzach poniżej, czy się skusicie!

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy