Pobrane dla Ciebie Netflix

Ale szkoda… Netflix usunął dziś aż 8 ciekawych filmów i seriali!

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Nie da się ukryć, że Netflix jest zdecydowanie największym i jednocześnie najpopularniejszym serwisem streamingowym z filmami i serialami na świecie. Aby utrzymać się na pozycji lidera, platforma jest niejako zmuszona do ciągłego aktualizowania zawartości swojej biblioteki. Zwykle trafiają do niej nowości, ale czasami zdarzają się też dni takie jak ten, w którym dowiadujemy się, że z Netflixa zniknęło aż 8 całkiem ciekawych filmów i seriali, za którymi z pewnością zatęskni wielu subskrybentów. Mimo że nie jest to zbyt ciekawa informacja, to i tak warto wiedzieć, co zniknęło z serwisu, bo dzięki temu można uniknąć niemiłego zaskoczenia w przyszłości. W każdym razie: pełne zestawienie usuniętych filmów i seriali można znaleźć w dalszej części niniejszego artykułu.

Filmy i seriale, które zniknęły dziś z Netflixa – „40 lat minęło” i więcej! Sierpień 2021

Netflix 40 lat minęło

Czy nam się to podoba, czy też nie, licencje na poszczególne produkcje prędzej czy później się kończą, a kiedy do tego dochodzi, to Netflix nie ma innego wyjścia niż usunąć je ze swojej oferty. Niestety tak to właśnie wygląda, ale skoro wiemy już, jak działają serwisy streamingowe, to najwyższa pora skupić się na konkretach. Bez przedłużania, dzisiaj z biblioteki Netflixa wyleciały poniższe filmy i seriale:

 1. 40 lat minęło / This Is 40 (2012)już usunięto – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 5,8/10, IMDB: 6,2/10
 2. Bella i Sebastian / Belle and Sebastian (2017)już usunięto – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Kanada
  • Filmweb: 6,1/10, IMDB: 5,6/10
 3. Było sobie kłamstwo / The Invention of Lying (2009)już usunięto – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,2/10, IMDB: 6,4/10
 4. Centrum kontroli lotów: nieznani bohaterowie misji Apollo / Mission Control: The Unsung Heroes of Apollo (2017)już usunięto – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7/10, IMDB: 7,6/10
 5. Honey 2 (2011)już usunięto – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,5/10, IMDB: 5,3/10
 6. Hurricane Bianca: From Russia with Hate (2018)już usunięto – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 4,9/10, IMDB: 4,8/10
 7. Ostatni bastion / The Last Castle (2001)już usunięto – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,5/10, IMDB: 7/10
 8. Zaginiony ląd / Land of the Lost (2009)już usunięto – gatunek: przygodowy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 5,1/10, IMDB: 5,3/10

Zobacz także: Najlepsze filmy i seriale, które trafiły na Netflixa i HBO GO w tym tygodniu. Zobacz, co warto obejrzeć!

To by było na tyle, jeśli chodzi o usunięte produkcje; nie da się ukryć, że są całkiem ciekawe. Nie pozostaje nam nic innego, jak liczyć, że przynajmniej część z nich jeszcze kiedyś powróci do oferty Netflixa, co oczywiście jest wysoce prawdopodobne. Skasowano zarówno filmy jak i seriale, a będąc przy filmach i serialach, jak zawsze zachęcam do zapoznania się z naszymi zestawieniami najlepszych filmów Netflixa i najlepszych seriali Netflixa – mimo wszystko na tej platformie wciąż jest co oglądać. Tymczasem koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej, za jakimi tytułami będziecie tęsknić najbardziej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy