Netflix losowy odcinek

Aktualizacja biblioteki Netflixa na początek weekendu. Dodano m.in. wyczekiwany film!

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Netflix jest zdecydowanie największym i jednocześnie najpopularniejszym serwisem streamingowym z filmami i serialami na świecie. Aby utrzymać się na pozycji lidera, platforma jest zmuszona do ciągłego aktualizowania zawartości swojej biblioteki. Dlatego też ciężko o dzień, w którym na Netflixie nie pojawiłaby się choć jedna ciekawa nowość. A skoro o nowościach mowa, to dzisiaj w serwisie zadebiutowały 4 pozycje, w tym jeden mocno wyczekiwany film animowany, który szczególnie spodoba się młodszym widzom, choć niektórzy dorośli z pewnością również będą się dobrze bawić podczas seansu. Niestety nie ma róży bez kolców, bo przy okazji Netflix usunął 2 filmy i zaplanował usunięcie kolejnego serialu na później. Mimo że nie jest to zbyt dobra wiadomość, to zawsze lepiej wiedzieć o usuwanych produkcjach, by móc uniknąć przykrego zaskoczenia w przyszłości. Jak nietrudno się domyślić, oba zestawienia tytułów są dostępne w dalszej części niniejszego artykułu.

Piątkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – „Vivo” i więcej nowości już na platformie! Sierpień 2021

Netflix vivo

Nie można powiedzieć, że Netflix nie dba o swoich użytkowników, bo byłoby to najzwyklejszym kłamstwem. Co prawda dzisiaj na nowościach się nie skończyło, ale zawsze zaczynamy od dobrych wieści, więc zaczniemy i tym razem. Bez zbędnego przedłużania, pełna lista filmów i seriali, które dzisiaj trafiły na platformę, prezentuje się następująco:

 1. Chmara / The Swarm (2021) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Francja
  • Filmweb: 6,2/10, IMDB: 6,7/10
 2. Hit and Run (2020) [9 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,3/10, IMDB: 8,2/10
 3. Nine Emotions / Navarasa (2021) [9 odcinków] [+ napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Indie
  • IMDB: 9/10
 4. Vivo (2021) [+ audio, + napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,4/10, IMDB: 7,6/10

Zobacz także: Te filmy i seriale wkrótce znikną z biblioteki Netflixa. Część z nich zdążysz jeszcze obejrzeć

To już wszystko, jeśli chodzi o dzisiejsze nowości. Nie da się ukryć, że 4 tytuły jednego dnia to całkiem niezły, choć oczywiście nierekordowy wynik. Dodano zarówno filmy jak i seriale, a będąc przy filmach i serialach, jak zawsze zachęcam do odwiedzenia naszego zestawienia najlepszych filmów Netflixa i najlepszych seriali Netflixa – na tej platformie nie brakuje ciekawych treści do obejrzenia. Skoro nowości mamy już omówione, to nic nie stoi na przeszkodzie, by przejść od razu do zestawienia filmów i seriali oznaczonych do usunięcia na później oraz tych, które już zniknęły z serwisu. Wygląda ono tak:

 1. Alarmoty in the Land of Fire (2017)już usunięto – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Egipt
  • Filmweb: 4,6/10, IMDB: 4,4/10
 2. Detention Letter (2017)już usunięto – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Egipt
  • Filmweb: 4,5/10, IMDB: 4,5/10
 3. Geniusze współczesnego świata / Genius of the Modern World (2016)data usunięcia: 31.08.2021 – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
  • Filmweb: 7/10, IMDB: 7,6/10

To by było na tyle w dzisiejszej aktualizacji biblioteki Netflixa; trzeba uczciwie przyznać, że zawsze mogło być gorzej. Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej, z których nowości cieszycie się najbardziej oraz za jakimi produkcjami będziecie tęsknić najmocniej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy