HBO GO

Czwartkowa aktualizacja biblioteki HBO GO. Co dodano, a co wkrótce zniknie z serwisu?

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

HBO GO to serwis streamingowy z filmami i serialami dobrze znany wszystkim miłośnikom tego typu treści. Aby utrzymać się na powierzchni w tej niezwykle konkurencyjnej branży, platforma jest niejako zmuszona do ciągłego aktualizowania zawartości swojej i tak już niemałej biblioteki. A skoro o aktualizowaniu zawartości biblioteki mowa, to należy wspomnieć, że dzisiaj na HBO GO pojawiło się aż 5 naprawdę ciekawych nowości, które z całą pewnością ucieszą wielu subskrybentów. Niestety powiedzenie, że nie ma róży bez kolców, jest cały czas aktualne, bo przy okazji platforma zaplanowała też usunięcie 2 pozycji na później. W każdym razie: oba zestawienia tytułów jak zawsze można znaleźć w dalszej części niniejszego artykułu.

Czwartkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – „Czarna wenus” i więcej nowości już w serwisie! Sierpień 2021

która platforma streamingowa jest najlepsza

Nie da się ukryć, że HBO GO naprawdę dba o swoich subskrybentów, których rzecz jasna jest bardzo wielu. Platforma dobrze wie, że gdyby nie uzupełniała regularnie swojej biblioteki, to użytkownicy szybko przenieśliby się do konkurencji, która aktywnie dodaje nowe filmy i seriale. Mimo że dzisiaj na nowościach się nie skończyło, to i tak najpierw przyjrzymy się im, bo zawsze zaczynamy od dobrych wieści i nie ma sensu zmieniać tego zwyczaju. Bez zbędnego przedłużania, dzisiaj na HBO GO trafiły następujące tytuły:

 1. Czarna Wenus / Vénus noire (2010) [+ audio, + napisy] – gatunek: historyczny, kraj pochodzenia: Belgia
  • Filmweb: 6,7/10, IMDB: 6,7/10
 2. Idealna 10-tka / Perfect 10 (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
  • Filmweb: 6,3/10, IMDB: 6,2/10
 3. Dave (2020) [odcinek S02E09] [+ audio] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,4/10, IMDB: 8,4/10
 4. The Shop (2018) [odcinek S04E03] – gatunek: program TV, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • IMDB: 6,6/10
 5. Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem / Last Week Tonight with John Oliver (2014) [odcinek S08E19] – gatunek: program TV, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 8,6/10, IMDB: 8,9/10

Zobacz także: Te filmy i seriale wkrótce znikną z biblioteki Netflixa. Część z nich zdążysz jeszcze obejrzeć

To już wszystko z dzisiejszych nowości na HBO GO; trzeba uczciwe przyznać, że wyglądają całkiem ciekawie. Dodano zarówno filmy jak i nowe odcinki seriali, a będąc przy nowych odcinkach seriali, jak zawsze zachęcam do zapoznania się z moim zestawieniem najlepszych seriali HBO GO – na tej platformie zdecydowanie jest co oglądać. Nowości mamy omówione, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by przyjrzeć się tytułom, które wkrótce wylecą z serwisu. Ich lista prezentuje się następująco:

 1. Pałac idealny / The Ideal Palace (2018)data usunięcia: 14.08.2021 – gatunek: historyczny, kraj pochodzenia: Francja
  • Filmweb: 7,2/10, IMDB: 7,2/10
 2. Złudny urok: Sprawa Pameli Smart / Captivated: The Trials of Pamela Smart (2014)data usunięcia: 17.08.2021 – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,6/10, IMDB: 6,5/10

To by było na tyle, jeśli chodzi o usuwane tytuły; zawsze mogło być gorzej. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że przy okazji platforma uzupełniła tłumaczenia w odcinku popularnego programu:

 1. Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem / Last Week Tonight with John Oliver (2014) [+ 1 audio, + 1 napisy] – gatunek: program TV, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 8,6/10, IMDB: 8,9/10

Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej, z których nowości cieszycie się najbardziej oraz za jakimi produkcjami będziecie tęsknić najmocniej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy