bez Microsoft Edge 96 dev Edytor PDF

Microsoft Edge 92 dostępny dla wszystkich. Oto nowości

Adam Lulek Adam Lulek Artykuły

Microsoft Edge w wersji 92 już jest dostępny dla wszystkich użytkowników. Nowy build przeglądarki zawiera przede wszystkim opcje, które pomogą dzieciakom funkcjonować w nadchodzącym roku szkolnym. Przed Wami nowości Edge 92.

Microsoft Edge 92 – nowości

Większe bezpieczeństwo

Nowy rok szkolny w formie zdalnej zwykle wiąże się z rejestracją wielu rzeczy: szkolnych kont, aplikacji związanych ze szkołą, zajęć pozalekcyjnych i nie tylko. Zapisy odbywają się zwykle online, co oznacza więcej danych logowania do tworzenia i zarządzania. Ważne jest, aby wszyscy członkowie rodziny używali silnych, unikalnych haseł do wielu kont, aby lepiej chronić się przed zagrożeniami internetowymi. W związku z powyższym Microsoft Edge poinformuje teraz, czy zapisane przeze użytkownika hasło jest wystarczająco silne, a także wskaże, czy użyto tego hasła w innych witrynach.

Microsoft Edge 92

Ponadto Microsoft Edge na urządzenia mobilne ułatwi pobieranie zapisanych danych logowania z przeglądarki i użyje ich do zalogowania się do aplikacji takich jak Instagram, Pinterest i nie tylko! Cały ten zestaw funkcji bezpieczeństwa jest oczywiście uzupełniony o Monitor haseł w Microsoft Edge, który zapewnia bezpieczeństwo, informując korzystającego czy jego zapisane dane uwierzytelniające zostały znalezione w przypadku znanego naruszenia bezpieczeństwa danych.

Outlook w Edge

Outlook w Edge

Rozszerzenie przeglądarki o Microsoft Outlook zapewnia moc poczty, kalendarza, kontaktów i zadań, jednocześnie pozwalając skupić się na odwiedzanej stronie internetowej. Bez otwierania nowej karty można wysyłać i odbierać wiadomości oraz zarządzać kalendarzem, zadaniami i nie tylko. Można szybko uzyskać dostęp do służbowego konta Outlook lub osobistego konta Outlook.com lub Hotmail bez przełączania się na inną kartę lub aplikację. Wystarczy pobrać rozszerzenie ze sklepu Edge, aby wypróbować je już dziś.

Zobacz także: Windows 10 z ważną aktualizacją – już do pobrania

Lepsze Kolekcje

Kolekcje w Edge wzbogacą się o inny sposób zapisywania i ponownego przeglądania swoich zapisów, z opcją zapisania w nowej lub istniejącej kolekcji. Ten dodatek będzie pomagać w porządkowaniu treści znalezionych w Internecie. Aby zapisać zrzuty w kolekcjach, wystarczy wybrać: „Dodaj do kolekcji”.

Inne nowości w Microsoft Edge 92

Lato w pełni, ale już za miesiąc dzieci wrócą do szkoły. Niezależnie od tego, czy pociechy będą wracać do szkolnych ławek, hybrydowo czy online, każdy rodzic wie, że nauka wymaga planowania i zakupów.

Z pomocą przychodzi Microsoft Bing. Centrum gromadzi odpowiednie produkty i pokazuje oferty, organizując wyniki w odpowiednie kategorie produktów. Centrum „Powrót do szkoły” zawiera również dodatkowe informacje, jeśli są dostępne, aby pomóc szybko znaleźć potrzebne rzeczy.

To doświadczenie jest jeszcze lepsze podczas zakupów w Microsoft Edge dzięki wbudowanym narzędziom takim, jak kupony, rabaty cashback, historia cen i nie tylko.

Teraz na stronie Nowa karta można także używać emotikonów do polubienia lub podzielenia się przemyśleniami na temat interesujących wiadomości i źródeł treści. Funkcja strony nowej karty jest obecnie dostępna w ograniczonej liczbie krajów, ale w nadchodzących miesiącach będzie rozszerzana.

Źródło: microsoft

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy