SurfShark

Surfshark taniej o 81% – kup 2 lata abonamentu tego świetnego VPN-a za ok. 230 zł!

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

VPN-y w dzisiejszym świecie odgrywają bardzo ważną rolę. Nie jest bowiem tajemnicą, że w internecie jesteśmy śledzeni na każdym roku; dzięki tego typu programom można się temu skutecznie przeciwstawić. Niestety regularne ceny VPN-ów potrafią przyprawić o zawrót głowy, ale na szczęście dziś mamy do czynienia ze świetną promocją na Surfsharka, w ramach której 2-letni abonament można kupić za mniej więcej 230 zł. To okazja, obok której trudno przejść obojętnie!

Promocja na VPN Surfshark – oszczędź aż 81%

surfshark promocja

Regularna cena 2-letniego abonamentu Surfsharka to aż 1195 zł, a nie da się ukryć, że to ogromne pieniądze. Dobra wiadomość jest taka, że teraz przez ograniczony czas można kupić tę samą subskrypcję o 81% taniej, czyli za mniej więcej 230 zł. Gdy rozłożymy tę kwotę na 24 miesiące, to szybka matematyka wskaże, że miesięczny koszt Surfsharka to tylko 9,59 zł. Z promocji można skorzystać, klikając w poniższy odnośnik.

Po raz kolejny przypominam, że promocja jest ograniczona czasowo, dlatego lepiej skorzystać z niej zawczasu, by później nie żałować, że już się skończyła.

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto korzystać z VPN-a

Dlaczego warto wybrać Surfsharka?

Podobnie jak o wielu innych VPN-ach, na temat Surfsharka pisałem już niejednokrotnie, dlatego nie ma sensu się powtarzać. W zamian wykorzystam fragment mojego poprzedniego tekstu, by przybliżyć wam najważniejsze cechy tego programu. Mianowicie:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i prywatność w internecie
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Ma świetne aplikacje
  • Gwarantuje ponad 3200 serwerów w 65 krajach
  • Oferuje wsparcie przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy
  • Nie ogranicza liczby urządzeń, na których można korzystać z jednej licencji
  • Blokuje reklamy, złośliwe oprogramowanie i skrypty śledzące dzięki funkcji CleanWeb
  • Zapewnia aplikacje na wszystkie najważniejsze platformy (m.in. na Androida, iOS, Windowsa, macOS-a i Linuxa)

Dzięki Surfsharkowi można bez trudu sprawić, że atakujący zobaczą, że np. przebywamy w Niemczech, kiedy w rzeczywistości spędzamy weekend w Poznaniu. Ponadto ten świetny VPN zapewnia jeszcze m.in. dostęp do zagranicznych ofert serwisów streamingowych typu Netflix i wielu stron internetowych niedostępnych w Polsce czy całej Europie.

Zobacz także: Jak oglądać filmy i seriale dostępne w zagranicznej ofercie Netflixa? Oto prosty sposób dzięki VPN-owi

Promocja na VNP Surfshark – podsumowanie

To już wszystko, co warto wiedzieć o najnowszej promocji na 24-miesięczny abonament VPN-a Surfshark. 81-procentowa zniżka piechotą nie chodzi; trzeba przyznać, że 230 zł brzmi zdecydowanie lepiej niż prawie 1200 zł. Na koniec jeszcze raz napomknę, że oferta jest ograniczona czasowo, dlatego najlepiej skorzystać z niej od razu, bo nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się kolejna równie dobra promocja.

Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej, czy się skusicie!

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy