hbo go orange flex

Czwartkowa aktualizacja biblioteki HBO GO. Co dodano, a co niedługo wyleci z serwisu?

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Na rynku istnieje bardzo wiele serwisów streamingowych z filmami i serialami, a jakby tego było mało – kolejne wyrastają jak grzyby po deszczu, bo najwyraźniej każde studio chce teraz mieć swoją platformę. Wśród najpopularniejszych tego typu usług należy wymienić przede wszystkim Netflixa, Disney+, Amazon Prime Video i HBO GO. A skoro o HBO GO mówimy, to dzisiaj w serwisie zadebiutowały 3 całkiem ciekawe nowości, które z całą pewnością zainteresują wielu odbiorców. Jak nietrudno się domyślić, na nowościach się nie skończyło, bo przy okazji platforma zaplanowała usunięcie kilku tytułów na później. Mimo że nie jest to zbyt ciekawa informacja, to i tak warto wiedzieć, co wkrótce opuści HBO GO, by móc uniknąć przykrego zaskoczenia w przyszłości. W każdym razie – oba zestawienia można znaleźć w dalszej części niniejszego wpisu.

Czwartkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – „Wojna klas” i więcej nowości już na platformie! Lipiec 2021

HBO GO wojna klas

Nie ulega wątpliwości, że HBO GO naprawdę dba o swoich subskrybentów. Platforma doskonale wie, że kluczem do sukcesu w tej branży jest regularne aktualizowanie zawartości swojej biblioteki. Dlatego też nikogo nie powinien przesadnie zdziwić fakt, że dzisiaj w serwisie wylądowały 3 ciekawe nowości. Bez zbędnego przedłużania, ich pełna lista prezentuje się następująco:

 1. Wojna klas / Battle of the Classes (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Francja
  • IMDB: 6/10
 2. Dave (2020) [odcinek S02E05] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,4/10, IMDB: 8,4/10
 3. Pokolenie / Generation (2021) [odcinek S01E16] [+ audio] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,1/10, IMDB: 6,5/10

Zobacz także: Aktualizacja biblioteki Netflixa na środek tygodnia. Dodano 10 fantastycznych filmów i seriali!

Niestety to już wszystko z dzisiejszych nowości na platformie. Trzy tytuły raczej nie zrobią na nikim większego wrażenia, ale nie da się ukryć, że lepsze to niż nic. Dodano zarówno film jak i nowe odcinki seriali, a będąc przy nowych odcinkach seriali, jak zawsze zachęcam do zerknięcia na moje zestawienie najlepszych seriali HBO GO – na tej platformie zdecydowanie jest w czym wybierać, więc zapewne znajdziecie coś dla siebie. Nowości mamy już omówione, więc najwyższa pora skupić się na usuwanych tytułach. Przechodząc do konkretów, HBO GO wkrótce opuszczą poniższe pozycje:

 1. Moja mała Zoe / My Zoe (2019)data usunięcia: 20.07.2020 – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
  • Filmweb: 6,3/10, IMDB: 5,9/10
 2. Operacja Newburgh / The Newburgh Sting (2014)data usunięcia: 20.07.2020 – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,7/10, IMDB: 7,4/10
 3. Mystify: Michael Hutchence (2019)data usunięcia: 21.07.2020 – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
  • Filmweb: 7,3/10, IMDB: 7,3/10

Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że HBO GO zaktualizowało tłumaczenia w poniższym serialu:

 1. The Shop (2018) [+ 1 audio, + 1 napisy] – gatunek: program TV, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • IMDB: 6,6/10

To już wszystko w dzisiejszej aktualizacji tytułowej platformy. Jak zawsze napiszcie w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej oraz za jakimi tytułami będziecie tęsknić najmocniej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy