NordVPN promocja

Mega promocja na NordVPN – 2 lata abonamentu + 3 miesiące gratis w cenie niższej o 72%!

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

VPN to w dzisiejszych czasach podstawa, jeśli chodzi o arsenał świadomych użytkowników internetu. Nie da się ukryć, że tego typu programy potrafią być naprawdę drogie, ale na szczęście często pojawiają się ciekawe promocje. Dziś w fenomenalnej cenie można kupić 2-letni abonament NordVPN z dodatkowymi trzema miesiącami gratis. To oferta, obok której trudno przejść obojętnie!

Promocja na NordVPN – 72% taniej i 3 miesiące gratis

NordVPN promocja

NordVPN to fenomenalny VPN plasujący się w ścisłej czołówce tego typu programów. Regularna cena 2-letniego abonamentu to aż 258,12 € (ok. 1166 zł), czyli bardzo dużo. Na szczęście teraz wcale nie trzeba tyle płacić, bo wspomnianą subskrypcję można kupić o 72% taniej i dodatkowo zgarnąć aż 3 miesiące gratis. Za 27-miesięcy NordVPN trzeba zapłacić jedynie 79,20 €, czyli ok. 357 zł, a nie da się ukryć, że to wprost kapitalna oferta! Warto się jednak pospieszyć, bo promocja jest ograniczona czasowo i może się skończyć w każdej chwili.

Tej oferty lepiej nie przegapić, bo nigdy nie wiadomo, czy jeszcze kiedyś pojawi się równie dobra.

Zobacz także: Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!

Dlaczego warto kupić NordVPN?

Korzystanie z NordVPN na co dzień znacznie zwiększa nasze bezpieczeństwo w sieci. Dzięki temu programowi można m.in. bez problemu zmienić swoją lokalizację, dzięki czemu niepożądane osoby będą widzieć, że np. przebywamy w Pekinie, kiedy w rzeczywistości spędzamy czas w domu w Warszawie. Ponadto NordVPN pozwala na uzyskiwanie dostępu do zagranicznych ofert serwisów streamingowych typu Netflix, a także na omijanie Wielkiej Chińskiej Zapory Sieciowej.

Warto też wspomnieć, że program spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, co potwierdził przeprowadzony w zeszłym roku niezależny audyt.

O NordVPN pisaliśmy już wielokrotnie, więc chcąc przytoczyć jego najważniejsze cechy, posłużę się fragmentem jednego z poprzednich tekstów. Mianowicie:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i ochronę prywatności w internecie
  • Zapewnia wsparcie 24/7/365
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Oferuje naprawdę szybkie transfery
  • Posiada prawie 5300 serwerów w 59 krajach
  • Ma wysokiej jakości aplikacje, które w dodatku są dostępne na wszystkich najpopularniejszych platformach (m.in. Android, iOS, Windows, macOS, Linux)
  • Blokuje reklamy i złośliwe strony internetowe dzięki zaawansowanej funkcji CyberSec

Zobacz także: Jak oglądać filmy i seriale dostępne w zagranicznej ofercie Netflixa? Oto prosty sposób dzięki VPN-owi

NordVPN o 72% taniej – podsumowanie promocji

To już wszystko, co warto wiedzieć o najnowszej promocji na NordVPN. Po raz kolejny przypominam, że nie potrwa ona wiecznie, dlatego warto zrobić zakupy zawczasu.

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto korzystać z VPN-a

Osobiście wielokrotnie korzystałem z NordVPN i mogę go z czystym sumieniem polecić. Program jest niezwykle intuicyjny i prosty w użyciu, a do tego oferuje naprawdę wiele. Tymczasem jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej, czy się skusicie!

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy