NordVPN promocja 68% taniej

NordVPN dostępny o 68% taniej – 1 miesiąc subskrypcji za ~13,30 zł! Okazja ograniczona czasowo

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach wszyscy świadomi użytkownicy internetu powinni korzystać z VPN-a. Niestety najlepsze programy z tej kategorii potrafią być naprawdę drogie, ale dobra wiadomość jest taka, że dziś w świetnej cenie można kupić 2-letni abonament NordVPN. To najwyższa półka w branży VPN-ów – obok tej promocji ciężko przejść obojętnie!

Zobacz także: Jak oglądać filmy i seriale dostępne w zagranicznej ofercie Netflixa? Oto prosty sposób dzięki VPN-owi

NordVPN 68% taniej – skorzystaj z okazji, póki jeszcze jest dostępna

NordVPN promocja

Regularna cena 2-letniego abonamentu Nord VPN to aż 229,44 euro, co po dzisiejszym kursie walutowym przekłada się na ok. 1030 złotych. Nie da się ukryć, że to wprost astronomiczna kwota, na której wydanie mało kto może sobie pozwolić. Na szczęście teraz 24-miesięczną subskrypcję można kupić za jedyne 71,20 euro, co daje ok. 320 złotych. Szybka matematyka wskazuje, że dzięki tej 68-procentowej obniżce miesięczny koszt NordVPN to tylko ~13,30 zł! Mniej niż kawa na mieście.

Po raz kolejny przypominam, że okazja jest ograniczona czasowo, dlatego lepiej zrobić zakupy zawczasu. Tak dobra cena może się długo nie powtórzyć.

Zobacz także: Jak oglądać filmy i seriale dostępne w zagranicznej ofercie Netflixa? Oto prosty sposób dzięki VPN-owi

Dlaczego warto wybrać NordVPN?

Tak jak każdy najlepszy VPN, NordVPN zapewnia anonimowość w Sieci. Program pozwala m.in. jednym kliknięciem zmienić swoją lokalizację, a także uzyskiwać dostęp do wielu stron internetowych i zagranicznych ofert serwisów streamingowych takich jak np. Netflix. Ponadto narzędzie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, co potwierdza niezależny audyt.

Nie ma sensu wymyślać koła na nowo, bo o NordVPN pisaliśmy już wcześniej. Poniżej znajduje się fragment naszego wcześniejszego tekstu, który przedstawia najważniejsze cechy tego VPN-a.

  • Zapewnia bezpieczeństwo i ochronę prywatności w internecie
  • Zapewnia wsparcie 24/7/365
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Oferuje naprawdę szybkie transfery
  • Posiada prawie 5400 serwerów w 59 krajach
  • Ma wysokiej jakości aplikacje, które w dodatku są dostępne na wszystkich najpopularniejszych platformach (m.in. Android, iOS, Windows, macOS, Linux)
  • Blokuje reklamy i złośliwe strony internetowe dzięki zaawansowanej funkcji CyberSec

Zobacz także: Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!

Promocja na NordVPN – podsumowanie

To już wszystko, co warto wiedzieć o najnowszej promocji na NordVPN. Mimo że 320 zł nadal może się wydawać niemałą kwotą, to zdecydowanie warto ją zainwestować, bo zakup dobrego VPN-a jest niczym innym, jak inwestycją w swoje bezpieczeństwo. 68-obniżka nie potrwa wiecznie – lepiej od razu z niej skorzystać.

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto korzystać z VPN-a

Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej, czy skusicie się na subskrypcję!

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy