ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Dzień Ojca prezent

Elektronika, urządzenia i gadżety na Dzień Ojca – nasze pomysły na prezent

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Artykuły

Dzień Ojca już za niecałe dwa tygodnie – to najwyższy czas, by wybrać prezent dla swojego rodzica. Jak zawsze przy okazji tego typu świąt przygotowaliśmy dla was propozycje ciekawych rzeczy, które można kupić. Prezenty podzieliliśmy na różne kategorie, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego.

Pomysły na prezent na Dzień Ojca

Choć w świętowaniu takich okazji jak Dzień Ojca upominki nie są najważniejsze, to zazwyczaj w tym dniu wręczamy prezent. Wielu mężczyzn interesuje się (mniej lub bardziej) nowymi technologiami lub przynajmniej lubi wszelkiego rodzaju gadżety elektroniczne. Jest to więc świetny pomysł na prezent. Sprawdźcie nasze propozycje i sami wybierzcie, która rzecz będzie najbardziej odpowiednia dla waszego taty. Z każdej kategorii urządzeń wybraliśmy po kilka przykładów z różnych półek cenowych.

Smartwatch lub opaska sportowa

Inteligentny zegarek lub opaska są uniwersalnymi gadżetami, który pasują jako prezenty na różne okazje, także na Dzień Ojca. To świetne urządzenia dla osób aktywnych fizycznie, trenujących sport, ale nie tylko. Za pomocą smartwatcha i opaski sportowej można odbierać wiadomości i powiadomienia ze smartfonu, sterować muzyką, sprawdzić prognozę pogody i nie tylko. Urządzenia te potrafią też liczyć kroki, mierzyć puls, analizować sen i pokazywać wiele innych ciekawych danych, w zależności od stopnia zaawansowania konkretnego modelu.

Nasze propozycje – smartwatche:

Nasze propozycje – opaski sportowe:

Elektronika do samochodu

Różnego rodzaju produkty motoryzacyjne to świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca. My oczywiście proponujemy urządzenia i akcesoria elektroniczne. Wideorejestratory pomogą zadbać o bezpieczeństwo na drodze, a transmitery FM pozwolą cieszyć się w aucie muzyką ze smartfona, nawet jeśli radio nie posiada opcji Bluetooth. Wśród naszych propozycji znalazły się także takie sprzęty, jak odkurzacz samochodowy i przenośny kompresor.

Nasze propozycje – wideorejestratory:

Nasze propozycje – transmitery FM:

Nasze propozycje – pozostałe urządzenia i akcesoria:

Odtwarzacz, który ze zwykłego telewizora zrobi Smart TV

Co zrobić, jeśli posiadamy zwykły telewizor, ale chcielibyśmy korzystać z funkcji, które są domeną smart TV? Można oczywiście kupić nowy telewizor, ale to już duży wydatek. Jest też alternatywa w postaci multimedialnego odtwarzacza pracującego na podstawie systemu Android TV. Niewielkie urządzenie podłączamy do portu HDMI w telewizorze i zyskujemy możliwość np. instalowania gier i aplikacji ze sklepu Google Play, korzystania z Netflixa lub przeglądania internetu na telewizorze. Taki gadżet to świetny upominek na Dzień Ojca.

Pomysły na prezent na Dzień Ojca – podsumowanie

Wybierając na prezent z okazji Dnia Ojca urządzenia elektroniczne mamy całkiem duży wybór. Co więcej, zyskujemy możliwość zaskoczenia naszego taty i wręczenia mu czegoś praktycznego, czego faktycznie będzie używał.

Czytaj także: Plus i Polsat mają nowe logotypy – zobaczcie, jak wyglądają

Mamy nadzieję, że któraś z naszych propozycji sprawdzi się w waszym przypadku i poszukiwania upominku na Dzień Ojca możecie uznać za zakończone.

Sprawdź najnowsze wpisy