Ratchet and Clank Rift Apart

4 najważniejsze premiery gier w czerwcu 2021

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Każdego miesiąca na rynek trafia przynajmniej kilka wartych uwagi gier. Zbliżający się wielkimi krokami czerwiec nie będzie wyjątkiem, bo wówczas zadebiutuje garść ciekawych produkcji. W niniejszym artykule wyselekcjonowałem 4 najważniejsze premiery, których nie można przegapić. Kolejność jest przypadkowa, a zestawienie rozpoczyna się poniżej.

Najważniejsze premiery gier w czerwcu 2021

1. Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 - premiery gier czerwiec 2021

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 to kolejna odsłona popularnej serii od polskiego studia CI Games. Akcja gry rozgrywa się na Bliskim Wschodzie – na granicach Libanu i Syrii, gdzie władzę sprawuje przestępcza organizacja. Jako strzelec wyborowy naszym zadaniem będzie likwidowanie ważnych dla grupy osób, by ostatecznie doprowadzić do jej upadku. Co ciekawe, w grze pojawią się też zadania poboczne, które będzie można wykonywać w przerwie od głównego wątku fabularnego.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 trafi do sprzedaży 4 czerwca 2021 roku. Gra będzie dostępna na PC, Xboxie One, PlayStation 4, Xboxie Series X|S oraz PlayStation 5.

2. Chivalry 2

Chivalry 2 - premiery gier czerwiec 2021

Chivalry 2 to kontynuacja popularnej gry z 2012 roku. Omawiana produkcja jest wieloosobową grą akcji, która pozwala na branie udziału w średniowiecznych potyczkach. Jeśli chodzi o fabułę, to w Chivalry 2 jej nie uświadczymy – tutaj każdy gracz kreuje swoją własną historię. Podczas walk wykorzystamy różnego rodzaju bronie, począwszy od mieczy, a na kuszach i łukach kończąc. Co ciekawe, Chivalry 2 pozwoli także na jazdę konno, czego w pierwowzorze nie było.

Premiera Chivalry 2 odbędzie się 8 czerwca 2021 roku. Gra zadebiutuje na PC, Xboxie One, PlayStation 4, Xboxie Series X|S oraz PlayStation 5.

3. Ratchet & Clank: Rift Apart

Ratchet & Clank: Rift Apart to kolejna odsłona popularnej serii. Akcja gry rozgrywa się tuż po wydarzeniach przedstawionych w Ratchet & Clank: Into the Nexus. Podczas walki z Doktorem Nefariousem Ratchet niechcący zniszczył urządzenie do podróży międzywymiarowych, co mocno odbiło się na całym świecie, gdzie zaczęły powstawać różne anomalie. Ratchet i jego towarzysz – Clank, wpadają do portalu prowadzącego do wymiaru rządzonego przez Doktora Nefariousa. Duet postanawia raz na zawsze zgładzić złoczyńcę i odnaleźć drogę do domu.

Premiera Ratchet & Clank: Rift Apart odbędzie się 11 czerwca 2021 roku. Gra będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5.

4. Mario Golf: Super Rush

Mario Golf: Super Rush - premiery gier czerwiec 2021

Mario Golf: Super Rush to kolejna odsłona kultowej serii zręcznościówek, która pozwoli na rozgrywanie meczów golfowych w butach jednego z wielu popularnych bohaterów Nintendo. Mowa tu m.in. o tytułowym Mario, Luigim czy Bowserze. Co ciekawe, Mario Gold: Super Rush zaoferuje też prostą kampanię fabularną oraz możliwość rozwijania umiejętności głównego bohatera.

Premiera Mario Golf: Super Rush została zaplanowana na 25 czerwca 2021 roku. Jak nietrudno się domyślić, gra będzie dostępna wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

Najważniejsze premiery gier czerwca 2021 – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o najważniejsze premiery gier czerwca. Nie da się ukryć, że to będzie naprawdę ciekawy miesiąc.

Zobacz także: Fatalne wieści… Netflix zaplanował usunięcie ponad 50 fenomenalnych filmów i seriali!

Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej, za którą z wymienionych produkcji czekacie najbardziej!

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy