Każdego miesiąca na rynek trafia przynajmniej kilka wartych uwagi gier. Zbliżający się wielkimi krokami czerwiec nie będzie wyjątkiem, bo wówczas zadebiutuje garść ciekawych produkcji. W niniejszym artykule wyselekcjonowałem 4 najważniejsze premiery, których nie można przegapić. Kolejność jest przypadkowa, a zestawienie rozpoczyna się poniżej.

Najważniejsze premiery gier w czerwcu 2021

1. Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 - premiery gier czerwiec 2021

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 to kolejna odsłona popularnej serii od polskiego studia CI Games. Akcja gry rozgrywa się na Bliskim Wschodzie – na granicach Libanu i Syrii, gdzie władzę sprawuje przestępcza organizacja. Jako strzelec wyborowy naszym zadaniem będzie likwidowanie ważnych dla grupy osób, by ostatecznie doprowadzić do jej upadku. Co ciekawe, w grze pojawią się też zadania poboczne, które będzie można wykonywać w przerwie od głównego wątku fabularnego.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 trafi do sprzedaży 4 czerwca 2021 roku. Gra będzie dostępna na PC, Xboxie One, PlayStation 4, Xboxie Series X|S oraz PlayStation 5.

2. Chivalry 2

Chivalry 2 - premiery gier czerwiec 2021

Chivalry 2 to kontynuacja popularnej gry z 2012 roku. Omawiana produkcja jest wieloosobową grą akcji, która pozwala na branie udziału w średniowiecznych potyczkach. Jeśli chodzi o fabułę, to w Chivalry 2 jej nie uświadczymy – tutaj każdy gracz kreuje swoją własną historię. Podczas walk wykorzystamy różnego rodzaju bronie, począwszy od mieczy, a na kuszach i łukach kończąc. Co ciekawe, Chivalry 2 pozwoli także na jazdę konno, czego w pierwowzorze nie było.

Premiera Chivalry 2 odbędzie się 8 czerwca 2021 roku. Gra zadebiutuje na PC, Xboxie One, PlayStation 4, Xboxie Series X|S oraz PlayStation 5.

3. Ratchet & Clank: Rift Apart

Ratchet & Clank: Rift Apart to kolejna odsłona popularnej serii. Akcja gry rozgrywa się tuż po wydarzeniach przedstawionych w Ratchet & Clank: Into the Nexus. Podczas walki z Doktorem Nefariousem Ratchet niechcący zniszczył urządzenie do podróży międzywymiarowych, co mocno odbiło się na całym świecie, gdzie zaczęły powstawać różne anomalie. Ratchet i jego towarzysz – Clank, wpadają do portalu prowadzącego do wymiaru rządzonego przez Doktora Nefariousa. Duet postanawia raz na zawsze zgładzić złoczyńcę i odnaleźć drogę do domu.

Premiera Ratchet & Clank: Rift Apart odbędzie się 11 czerwca 2021 roku. Gra będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5.

4. Mario Golf: Super Rush

Mario Golf: Super Rush - premiery gier czerwiec 2021

Mario Golf: Super Rush to kolejna odsłona kultowej serii zręcznościówek, która pozwoli na rozgrywanie meczów golfowych w butach jednego z wielu popularnych bohaterów Nintendo. Mowa tu m.in. o tytułowym Mario, Luigim czy Bowserze. Co ciekawe, Mario Gold: Super Rush zaoferuje też prostą kampanię fabularną oraz możliwość rozwijania umiejętności głównego bohatera.

Premiera Mario Golf: Super Rush została zaplanowana na 25 czerwca 2021 roku. Jak nietrudno się domyślić, gra będzie dostępna wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

Najważniejsze premiery gier czerwca 2021 – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o najważniejsze premiery gier czerwca. Nie da się ukryć, że to będzie naprawdę ciekawy miesiąc.

Zobacz także: Fatalne wieści… Netflix zaplanował usunięcie ponad 50 fenomenalnych filmów i seriali!

Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej, za którą z wymienionych produkcji czekacie najbardziej!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.