ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
NordVPN 68% taniej promocja

Ostatnie dni, by kupić 2-letni abonament NordVPN o 68% taniej. Zobacz, jak skorzystać z okazji!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

VPN-y cieszą się coraz większą popularnością, czemu zresztą trudno się dziwić, bo coraz więcej osób przykłada wagę do swojej prywatności w internecie. Niestety dobry VPN swoje kosztuje, ale na szczęście promocje w tej branży są bardzo częste. Dziś przyjrzymy się okazji na NordVPN, czyli topowy VPN, którego regularna cena za 2-letni abonament wynosi ok. 1050 zł. Na szczęście teraz wcale nie trzeba tyle płacić, bo do najbliższej środy subskrypcję można kupić aż 68% taniej. To okazja, której zdecydowanie warto się bliżej przyjrzeć.

Promocja na NordVPN – 2-letnia subskrypcja taniej o 68% jeszcze przez dwa dni

NordVPN 68 procent taniej

Wiele rankingów jednogłośnie wskazuje, że NordVPN to jeden z najlepszych VPN-ów na świecie. Jak już ustaliliśmy na początku, regularna cena 2-letniego abonamentu to 229,44 euro, czyli mniej więcej 1050 złotych. Nie da się ukryć, że to wprost astronomiczna kwota, na której wydanie mało kto może sobie pozwolić. Dobra wiadomość jest taka, że do środy (12.05) 24-miesięczną subskrypcję można nabyć już za 71,20 euro, co przekłada się na ok. 325 złotych. Szybka matematyka wskazuje, że to tylko ~13,55 złotych miesięcznie!

Z tej limitowanej czasowo okazji można skorzystać klikając w poniższy przycisk.

Po raz kolejny przypominamy, że promocyjna cena obowiązuje tylko do środy, więc lepiej nie zwlekać z zakupami.

Zobacz także: Jak oglądać filmy i seriale dostępne w zagranicznej ofercie Netflixa? Oto prosty sposób dzięki VPN-owi

NordVPN – dlaczego warto?

NordVPN pozwala stać się anonimowym w Sieci. Dzięki temu programowi można bez trudu ukryć swoją prawdziwą lokalizację, tak, aby atakujący widział, że np. przebywamy w Chinach, kiedy w rzeczywistości spędzamy czas w Krakowie. Jakby tego było mało, NordVPN bez problemu odblokowuje dostęp do wielu stron internetowych czy zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (np. Netflixa). Niezależny audyt potwierdził, że NordVPN spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Posługując się fragmentem naszego poprzedniego tekstu, NordVPN w pigułce:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i ochronę prywatności w internecie
  • Zapewnia wsparcie 24/7/365
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Oferuje naprawdę szybkie transfery
  • Posiada prawie 5400 serwerów w 59 krajach
  • Ma wysokiej jakości aplikacje, które w dodatku są dostępne na wszystkich najpopularniejszych platformach (m.in. Android, iOS, Windows, macOS, Linux)
  • Blokuje reklamy i złośliwe strony internetowe dzięki zaawansowanej funkcji CyberSec

NordVPN taniej o 68% przez ostatnie dni – podsumowanie

To już wszystko, co warto wiedzieć o obecnej promocji na NordVPN. Szkoda, że 68-procentowa zniżka obowiązuje tylko do środy, ale cóż – nie mamy na to wpływu. Nie da się jednak ukryć, że lepiej zrobić zakupy zawczasu, niż później żałować. Chyba nikt nie chce płacić ponad 1000 zł, kiedy teraz można nabyć 2-letnią subskrypcję za ułamek tej kwoty.

Zobacz także: Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!

VPN to inwestycja, którą zdecydowanie warto podjąć. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najnowsze wpisy