ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
NordVPN promocja 68% taniej

[OKAZJA] 2-letni abonament NordVPN taniej o 68% z szansą na miesiąc lub rok abonamentu gratis!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach wszyscy, którym zależy na prywatności w internecie, powinni używać VPN-a. Niestety tego typu programy potrafią być bardzo drogie, ale z drugiej strony nikt przecież nie każe nam kupować ich po pełnych cenach. Doskonałym tego przykładem jest dzisiejsza promocja na NordVPN, w ramach której można nabyć 2-letni abonament tego świetnego programu aż 68% taniej niż zwykle. Jakby tego było mało, każdy kupujący ma szansę na dodatkowy miesiąc lub nawet rok gratisowej subskrypcji. Z tej okazji zdecydowanie warto skorzystać!

Promocja na NordVPN – 2-letni abonament 68% taniej i nawet rok gratis

NordVPN promocja

NordVPN to jeden z najlepszych VPN-ów na rynku, o czym świadczy m.in. cała masa rankingów, które można spotkać na różnych specjalistycznych stronach internetowych. Regularna cena 2-letniego abonamentu tego programu to aż 229,44 euro, czyli mniej więcej 1047 złotych. Nie da się ukryć, że to bardzo dużo pieniędzy. Na szczęście teraz omawiana subskrypcja jest aż 68% tańsza, bo przez ograniczony czas można ją nabyć za jedyne 71,20 euro (ok. 325 złotych). Co więcej, jak już ustaliliśmy wyżej, każdy, kto zdecyduje się dokonać zakupu, dostanie gratisowy miesiąc lub rok subskrypcji. Jest to losowe i tylko od naszego szczęścia zależy, na który gratis się załapiemy.

Oferta jest określana mianem „Wielkanocnej”, mimo że Wielkanoc już dawno za nami. Nie ma to jednak żadnego znaczenia – wspominam o tym tylko po to, by nikt się nie zdziwił.

Zobacz także: Jak oglądać filmy i seriale dostępne w zagranicznej ofercie Netflixa? Oto prosty sposób dzięki VPN-owi

NordVPN – dlaczego warto?

Dzięki NordVPN można zapewnić sobie anonimowość w Sieci. Program pozwala bez trudu zmienić swoją lokalizację, by osoby postronne widziały, że np. przebywamy w Australii, kiedy w rzeczywistości spędzamy czas w swoim mieszkaniu w Poznaniu. NordVPN nie ma też problemu z odblokowywaniem dostępu do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych takich jak m.in. Netflix czy stron internetowych zablokowanych na terenie Unii Europejskiej. Przeprowadzony w zeszłym roku niezależny audyt potwierdza ponadto, że NordVPN spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Nie ma sensu wymyślać koła na nowo, więc w celu wymienienia najważniejszych cech NordVPN, posłużę się fragmentem naszego tekstu o najlepszych VPN-ach. Przechodząc do konkretów…

NordVPN w skrócie:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i ochronę prywatności w internecie
  • Zapewnia wsparcie 24/7/365
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Oferuje naprawdę szybkie transfery
  • Posiada prawie 5400 serwerów w 59 krajach
  • Ma wysokiej jakości aplikacje, które w dodatku są dostępne na wszystkich najpopularniejszych platformach (m.in. Android, iOS, Windows, macOS, Linux)
  • Blokuje reklamy i złośliwe strony internetowe dzięki zaawansowanej funkcji CyberSec

Promocja na NordVPN – podsumowanie

To już wszystko, co warto wiedzieć o najnowszej promocji na NordVPN. Trzeba przyznać, że jest naprawdę ciekawa i zdecydowanie warto z niej skorzystać. Lepiej nie odkładać zakupów na później, bo oferta może dobiec końca w każdej chwili.

Zobacz także: Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!

Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najnowsze wpisy