ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
SurfShark

Świetny VPN Surfshark dostępny w super promocji. Oszczędź 81% i zapłać tylko 230 zł za 2 lata subskrypcji!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

W dzisiejszych czasach VPN to absolutna podstawa dla wszystkich, którym zależy na prywatności w Internecie. Niestety tego typu programy potrafią być naprawdę drogie, ale na szczęście często można je kupić taniej w ramach różnego rodzaju promocji. A skoro o promocjach mowa, to dziś przyjrzymy się świetnej ofercie na 2 lata subskrypcji VPN-a Surfshark. Ten fenomenalny program można teraz kupić aż 81% taniej względem ceny regularnej!

Promocja na VPN Surfshark – 81% zniżki tylko przez ograniczony czas

Surfshark promocja

Cena regularna 2-letniego abonamentu VPN-a Surfshark to aż 1197 złotych, czyli naprawdę dużo. Na szczęście nikt nie każe nam płacić tak ogromnej sumy, bo obecnie program jest dostępny aż 81% taniej. 24 miesiące subskrypcji można nabyć za zaledwie 230 zł, co przekłada się na 9,59 zł miesięcznie. Nie da się ukryć, że wygląda to znacznie lepiej niż 1197 zł. Trzeba jednak pamiętać, że promocja jest ograniczona czasowo (może się skończyć w każdej chwili), dlatego lepiej nie zwlekać z zakupem. Aby skorzystać z okazji, wystarczy kliknąć w poniższy przycisk.

Szkoda byłoby przegapić tak dobrą ofertę – za te pieniądze zdecydowanie warto się skusić.

Zobacz także: Dlaczego płatny VPN jest lepszy od darmowego? Tłumaczymy

VPN Surfshark – dlaczego warto?

O Surfsharku pisaliśmy na Android.com.pl już wielokrotnie, dlatego nie ma sensu wymyślać koła na nowo. Na potrzeby tego akapitu posłużymy się fragmentem z tekstu o najlepszych VPN-ach, w którym oczywiście Surfshark został uwzględniony.

Zobacz także: Jak oglądać filmy i seriale dostępne w zagranicznej ofercie Netflixa? Oto prosty sposób dzięki VPN-owi

Przechodząc do konkretów, oto Surfshark w pigułce:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i prywatność w internecie
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Ma świetne aplikacje
  • Gwarantuje ponad 3200 serwerów w 65 krajach
  • Oferuje wsparcie przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy
  • Nie ogranicza liczby urządzeń, na których można korzystać z jednej licencji
  • Blokuje reklamy, złośliwe oprogramowanie i skrypty śledzące dzięki funkcji CleanWeb
  • Zapewnia aplikacje na wszystkie najważniejsze platformy (m.in. na Androida, iOS, Windowsa, macOS-a i Linuxa)

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto korzystać z VPN-a

Dzięki Surfsharkowi bez problemu zmienimy swoją lokalizację czy uzyskamy dostęp do zagranicznej oferty Netflixa lub zablokowanych w Polsce stron internetowych. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki temu VPN-owi możemy zamaskować swoją prawdziwą tożsamość w Internecie, gdzie jak wiadomo – inwigilacja ciągle przybiera na sile.

Promocja na VPN Surfshark – podsumowanie

Surfshark to kapitalny program z najwyższej klasy zabezpieczeniami, którego można dziś kupić w naprawdę fenomenalnej cenie. Niecałe 10 złotych miesięcznie to żaden koszt w porównaniu z korzyściami, jakie niesie ze sobą dostęp do tego VPN-a.

Pod koniec warto jeszcze raz przypomnieć, że oferta jest ograniczona czasowo – może się skończyć w każdej chwili. Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej, czy sprawiliście sobie własną subskrypcję!

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najnowsze wpisy