ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Urodziny NordVPN promocja

Urodziny NordVPN: kup 2-letni abonament tego świetnego VPN-a o 68% taniej i otrzymaj nawet 2 lata gratis!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach wszyscy, którym zależy na zachowaniu prywatności w internecie, powinni korzystać z dobrego VPN-a (co to jest VPN?). Niestety regularne ceny tego typu programów nie należą do najniższych, ale na szczęście często można je kupić taniej w ramach różnego rodzaju promocji. Z okazji swoich urodzin, NordVPN przygotował kapitalną ofertę – 2 lata abonamentu można nabyć o 68% taniej niż zwykle, a jakby tego było mało, każdy kupujący załapie się na dodatkowy prezent. Szczęśliwcy dostaną nawet 2 lata subskrypcji gratis.

Promocja z okazji urodzin NordVPN – 2 lata abonamentu 68% taniej z szansą na dodatkowe 2 lata za darmo

Urodziny NordVPN promocja

Cena regularna 2-letniego abonamentu NordVPN to aż 229,44 euro, co przekłada się na mniej więcej 1013 złotych. Nie da się ukryć, że to kwota, która może wprawiać w osłupienie. Na szczęście jednak przez ograniczony czas można nabyć tę subskrypcje o 68% taniej, czyli za 71,20 euro (ok. 325 złotych). Szybka matematyka mówi, że to zaledwie ~ 13,55 złotych miesięcznie!

Zobacz także: Dlaczego płatny VPN jest lepszy od darmowego? Tłumaczymy

Najlepsze w tej promocji jest jednak to, że każdy, kto zdecyduje się z niej skorzystać, otrzyma losowy prezent w postaci miesięcznego, rocznego lub dwuletniego abonamentu NordVPN zupełnie za darmo. To z kolei oznacza, że szczęśliwcy mogą zdobyć w sumie nawet 4 lata subskrypcji tytułowego VPN-a za zaledwie 325 złotych! Nie da się ukryć, że to jedna z tych okazji, obok których trudno przejść obojętnie. Z promocji można skorzystać klikając w poniższy link.

Oferta jest ograniczona czasowo, dlatego zdecydowanie nie warto zwlekać z zakupem. Szkoda byłoby ją przegapić.

NordVPN – dlaczego warto?

NordVPN to bez dwóch zdań jeden z najlepszych VPN-ów na rynku. Program pozwala na zachowanie anonimowości w Sieci, z czym wiąże się ukrywanie swojej prawdziwej tożsamości i lokalizacji. Dzięki NordVPN kilkoma kliknięciami można sprawić, że cyberprzestępcy czy po prostu osoby, które lubią wtykać nos w nie swoje sprawy, zobaczą, że przebywamy np. w Brazylii, kiedy w rzeczywistości spędzamy weekend w Warszawie.

Ten kapitalny VPN pozwala jeszcze m.in. na uzyskanie dostępu do zagranicznej oferty Netflixa i wielu stron internetowych (także w Chinach, bo bez problemu radzi sobie z omijaniem Wielkiej Chińskiej Zapory Sieciowej). Jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, to NordVPN nie ma się czego wstydzić – usługa spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, co potwierdził przeprowadzony w zeszłym roku niezależny audyt.

Aby podsumować NordVPN, najlepiej posłużyć się fragmentem z mojego tekstu o najlepszych VPN-ach, bo przecież nie ma sensu wymyślać koła na nowo.

NordVPN w pigułce:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i ochronę prywatności w internecie
  • Zapewnia wsparcie 24/7/365
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Oferuje naprawdę szybkie transfery
  • Posiada niemal 5500 serwerów w 59 krajach
  • Ma wysokiej jakości aplikacje, które są dostępne na wszystkich najpopularniejszych platformach (m.in. Android, iOS, Windows, macOS, Linux)
  • Blokuje reklamy i złośliwe strony internetowe dzięki zaawansowanej funkcji CyberSec

Promocja urodzinowa NordVPN – podsumowanie

Zastanawiając się nad wyborem VPN-a, zdecydowanie warto postawić na NordVPN, a tym bardziej w obecnej promocji. Korzystając z tego typu programów, można się sprzeciwić inwigilacji w internecie, która stale przybiera na sile.

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto korzystać z VPN-a

Pod koniec jeszcze raz przypomnę, że promocja urodzinowa na NordVPN jest ograniczona czasowo. Może się skończyć w każdej chwili, dlatego lepiej zrobić zakupy za wczasu, niż później żałować. Nawet 4 lata subskrypcji za 325 złotych można skomentować tylko w jeden sposób: nic, tylko brać!

Sprawdź najnowsze wpisy