ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Apple Music promocja

Promocja na Apple Music dla studentów – dodatkowe miesiące za darmo

Autor: Mariusz Nowak Kategoria: Artykuły

Apple Music to usługa streamingowa pozwalająca słuchać 70 milionów utworów. Umożliwia korzystanie z pobierania naszych ulubionych utworów i słuchania ich offline, śledzenia tekstu odtwarzanej piosenki, słuchania na wszystkich naszych urządzeniach, a także z rekomendacji nowej muzyki według naszego gustu i playlist układanych przez redaktorów. Firma z Cupertino oferuje kilka pakietów dla różnych grup użytkowników, z czego większość jest płatna. Czasem jednak wdraża atrakcyjne oferty. Teraz daje nam kolejną opcję. To promocja na Apple Music dla studentów. Dodatkowym argumentem jest dostęp do Apple TV+.

Zobacz także: Składany iPhone, jak Galaxy Z Flip – to będzie smartfon dla młodzieży

Promocja na Apple Music dla studentów – dodatkowe miesiące za darmo

Bezpłatna wersja próbna serwisu streamingowego dla studentów trwa zwykle przez trzy miesiące. Teraz spółka Tima Cooka podwaja bezpłatny okres. Do dyspozycji jest do sześciu miesięcy dla studentów szkół wyższych w wybranych krajach – także w Polsce.

Apple Music promocja

Według Apple, aby zakwalifikować się do subskrypcji, musimy być studentem studiów licencjackich, podyplomowych lub równoważnych studiów wyższych na uniwersytecie, college’u (tylko w USA) lub szkole policealnej (tylko Kanada). Tylko studenci, którzy jeszcze nie subskrybowali usługi, mogą skorzystać z sześciomiesięcznego bezpłatnego okresu próbnego – dwukrotności standardowych trzech miesięcy oferowanych dotychczas.

Oferta obowiązuje w następujących krajach: Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Brazylia, Chile, Dania, Egipt, Francja, Niemcy, Indie, Indonezja, Izrael, Włochy, Japonia, Jordania, Kazachstan, Liban, Malezja, Meksyk, Mołdawia, Holandia, Nigeria, Norwegia, Filipiny, Polska, Korea Południowa, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, Słowenia, RPA, Hiszpania, Sri Lanka, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Turcja, Wielka Brytania, Ukraina, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kanada, Stany Zjednoczone.

Apple Music za darmo

Czym jest Apple Music dla studentów?

W specjalnym pakiecie studenckim są te same funkcje i korzyści co w pakiecie indywidualnym. Po zweryfikowaniu statusu na uczelni otrzymujemy specjalną ofertę cenową obowiązującą nawet cztery lata, o ile nadal będziemy studiować. To oznacza płatność 9,99 złotych miesięcznie, oczywiście po sześciu miesiącach, jeżeli skorzystamy z obecnej promocji. Po czterech latach subskrypcja będzie kontynuowana na warunkach dla pakietu indywidualnego.

Skupienie się na promowaniu Apple Music może być związane z faktem, że iOS 14.5 beta pozwala teraz ustawić Spotify jako domyślny odtwarzacz muzyki poprzez Siri. Wydaje się, że gigant z Cupertino jest obecnie w dość zdecydowanym momencie promocyjnym. Niedawno oferował promocję z okazji Super Bowl oferującą pięciomiesięczny bezpłatny okres próbny. Wymagało to pobranie należącej do Apple aplikacji Shazam. Następnie konieczne było odwiedzenie strony promocji, by posłuchać piosenki Dolly Parton „5 to 9”. Po wybraniu opcji „Odtwórz cały utwór” możemy cieszyć się pięcioma miesiącami za darmo.

Źródło: 9to5mac, MacRumors

Sprawdź najnowsze wpisy