ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Prince of Persia Sands of Time Remake

3 najważniejsze premiery gier w marcu 2021

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Luty dopiero się rozpoczął, a z uwagi na fakt, że najważniejsze premiery gier tego miesiąca mamy już omówione, nic nie stoi na przeszkodzie, by przyjrzeć się tytułom, które ujrzą światło dzienne w marcu. Trzeba uczciwie przyznać, że nadchodzący miesiąc nie będzie zbyt obfity w premiery, ale to nie oznacza, że w jego trakcie nie zadebiutuje nic wartego uwagi. Przechodząc do konkretów, oto 3 najważniejsze gry, które trafią do sprzedaży w marcu 2021 roku.

Premiery gier – marzec 2021

1. Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Prince of Persia the sands of time remake - premiery gier marzec 2021

Prince of Persia: The Sands of Time Remake to remake kultowej gry znanej w Polsce jako Prince of Persia: Piaski Czasu. W porównaniu do pierwowzoru produkcja dostanie ładniejszą oprawę graficzną, poprawiony system walki i udoskonalone sterowanie. Jeśli chodzi o fabułę, to ta pozostanie bez zmian: ponownie wcielimy się w postać tytułowego księcia, który po udanym napadzie na miasto maharadży wchodzi w posiadanie sztyletu potrafiącego cofać czas. Niestety bohater wpada w pułapkę zdradzieckiego wezyra, który chce go przekonać do uwolnienia piasków czasu, by zyskać nieśmiertelność. Jak nietrudno się domyślić, Książę nie przystaje na tę propozycję – w zamian zaczyna dokładać wszelkich starań, by pokrzyżować szyki złoczyńcy i zapobiec katastrofie.

Premiera Prince of Persia: The Sands of Time Remake odbędzie się 18 marca 2021 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xboxa One.

2. Monster Hunter: Rise

Monster Hunter Rise - premiery gier marzec 2021

Monster Hunter: Rise to najnowsza odsłona z serii Monster Hunter. Fani wcześniejszych części poczują się jak w domu, bo ponownie wcielimy się w tytułowego łowcę potworów. Fabuła nadchodzącej produkcji skupia się na tajemniczych destruktywnych wydarzeniach, które mogą zniszczyć wioskę Kamura. To właśnie na jej terenach rozgrywa się akcja Monster Hunter: Rise. Podobnie jak w poprzednich odsłonach cyklu, do naszych rąk zostanie oddany potężny arsenał broni, który będzie można wykorzystywać przeciwko rozmaitym stworom. Co ciekawe, w grze można się bawić samotnie, jak i w trybie kooperacyjnym pozwalającym na rozgrywkę w maksymalnie cztery osoby jednocześnie.

Premiera Monster Hunter: Rise odbędzie się 26 marca 2021 roku. Gra ukaże się tylko na konsoli Nintendo Switch.

3. It Takes Two

It Takes Two - premiery gier marzec 2021

It Takes Two to nowa platformówką twórców hitowego A Way Out. Nazwę gry można przetłumaczyć dosłownie jako „potrzeba dwojga”, bo do ukończenia tej produkcji niezbędne są dwie osoby bawiące się wspólnie w trybie kooperacji. Gracze wcielą się tu w bohaterów określanych jako May i Cody – małżeństwo planujące rozwód. Pewnego dnia ich córka, zrozpaczona obecną sytuacją, tworzy dwie laleczki – jedną z gliny, a drugą z drewna. W magiczny sposób umysły rodziców trafiają do wspomnianych laleczek, a oni sami teleportują się do baśniowego królestwa. Aby się z niego wydostać i ponownie stać się ludźmi, będą musieli współpracować i jednocześnie odbudować swój podniszczony związek.

Premiera It Takes Two odbędzie się 26 marca 2021 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxa One, Xboxa Series X i Xboxa Series S.

Premiery gier marzec 2021 – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o najważniejsze premiery gier w marcu 2021 roku. Nie da się ukryć, że zawsze mogło być gorzej.

Zobacz także: Z Netflixa właśnie usunięto ponad 60 filmów i seriali. Zobacz, co zniknęło, by uniknąć zaskoczenia

Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej, za którymi z wymienionych tytułów czekacie najbardziej!

Sprawdź najnowsze wpisy