Nowa wersja oprogramowania dla zegarków z nadgryzionym jabłkiem w logo zostanie udostępniona dla wszystkich użytkowników jeszcze dzisiaj o godzinie 19:00. Firma poinformowała o tym w ramach Black Unity Collection. W nowym systemie znajdzie się tarcza inspirowana flagą panafrykańską. Poza tym aplikacja EKG zadebiutuje wreszcie w kolejnych krajach oraz otrzymamy standardowe poprawki błędów wraz z nową funkcją Time to Walk. Przy okazji debiutuje nowa wersja Apple Watch.

Zobacz także: Samsung wyciągnął wnioski – czy Galaxy S21 będzie hitem?

Apple Watch debiutuje w nowej wersji, a wraz z nim watchOS 7.3

Firma z Cupertino ogłosiła, że watchOS 7.3 zostanie wydany 26 stycznia o godzinie 19:00 naszego czasu. Zostało to podane w komunikacie prasowym o inicjatywach Black History Month i specjalnej wersji Apple Watch Series 6 Black Unity. Nowa aktualizacja pojawia się po wydaniu kompilacji RC pod koniec zeszłego tygodnia. Aby zainstalować update musimy sprawdzić aplikację Watch na swoim iPhonie, następnie wejść w Ogólne, a potem w Aktualizacja oprogramowania, aby zobaczyć, czy software jest już dostępny dla naszego zegarka.

watchOS 7.3

Najnowsza aktualizacja oprogramowania Apple Watch obejmuje nową kolekcję tarcz Unity inspirowaną kolorami flagi panafrykańskiej. Spółka twierdzi, że kształty „zmieniają się w ciągu dnia, gdy się poruszamy, tworząc tarczę, która jest dla nas wyjątkowa”.

Apple Watch Series 6 w specjalnej wersji Black Unity

Tim Cook i jego koledzy przedstawiają Apple Watch Series 6 w limitowanej edycji na Black History Month. Wraz z nową kolekcją Unity, firma z Cupertino wprowadza na rynek specjalny model i czarny pasek sportowy Unity. Będą dostępne w sprzedaży od 1 lutego. Nowa specjalna seria została zaprojektowaną z myślą o uczczeniu oraz uznaniu historii i kultury Afroamerykanów. Cała kolekcja obejmuje limitowaną edycję smartwatcha ostatniej generacji, czarny pasek sportowy Unity i tarczę zegarka o tej samej nazwie.

Funkcja EKG dla Apple Watch Series 4 i nowszych modeli rozszerza się na cztery nowe kraje. To Japonia, Majotta, Filipiny i Tajlandia. Te kraje również otrzymują powiadomienia o nieregularnym rytmie serca.

watchOS 7.3

Jeśli chodzi o nową funkcję Time to Walk dla subskrybentów Apple Fitness +, to została udostępniona wraz z aktualizacją po stronie serwera, nawet dla użytkowników systemu watchOS 7.2. Jednak wersja 7.3 jest prawdopodobnie zoptymalizowana pod tym kątem. Aktualizacja zawiera również ulepszenia wydajności i poprawki błędów w Centrum sterowania i Centrum powiadomień.

Pełne informacje o systemie watchOS 7.3

WatchOS 7.3 zawiera nowe funkcje, ulepszenia i poprawki błędów, w tym:

  • Tarcza zegarka Unity inspirowana kolorami flagi panafrykańskiej, kształty zmieniają się w ciągu dnia, gdy się poruszasz, tworząc niepowtarzalną dla Ciebie tarczę;
  • Time to Walk for Apple Fitness + ”- dźwięk w aplikacji Workout, w którym goście dzielą się inspirującymi historiami podczas spaceru;
  • Aplikacja EKG na Apple Watch Series 4 lub nowszym w Japonii, Majotcie, Filipinach i Tajlandii;
  • Powiadomienia o nieregularnym rytmie serca w Japonii, Majotcie, Filipinach, Tajwanie i Tajlandii;
  • Naprawiono problem polegający na tym, że Centrum sterowania i Centrum powiadomień mogą nie odpowiadać, gdy funkcja Zoom jest włączona.

Źródło: 9to5mac

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mariusz Nowak

Fan nowoczesnej architektury, zdrowego trybu życia i muzyki alternatywnej. Użytkownik sprzętu Apple.