Netflix usunięte

Najlepsze filmy animowane na Netflix – nie tylko dla dzieci

Adam Lulek Adam Lulek Artykuły

Netflix obfituje w filmy nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Znajdziemy tu wiele kreskówek i bardziej nowoczesnych animacji. Przed wami najlepsze filmy animowane na Netflix. Przy okazji zerknijcie na nalepsze horrory na Netflix.

Zobacz także: Dlaczego ludzie masowo uciekają z WhatsApp?

Najlepsze filmy animowane na Netflix

filmy animowane na Netflix w 2021 roku
  • Pidżamersi – to film, który jest idealnym połączeniem pomysłowej, przyjaznej dzieciom serii przygodowej i zabawnej opowieści o moralności. Seria podąża za trzema sześciolatkami – Connorem, Amayą i Gregiem – którzy nocą stają się Catboyem, Owlette i Gekko i walczą z przestępczością jako tytułowy zespół superbohaterów. Razem przeżywają inspirowane komiksami przygody, aby pokonać przestępców, rozwiązywać tajemnice i wyciągać cenne lekcje.

Spider-Man Uniwersum – prawdopodobnie największy animowany film o superbohaterach wszechczasów. Spider-Man: Into the Spider-Verse (angielski tytuł) zmusił całą branżę do ponownego przemyślenia znaczenia kinowego animowanego filmu o superbohaterach. Nie musisz oglądać żadnego innego filmu Spider-Mana, aby zrozumieć fabułę lub dlaczego ten film jest po prostu niesamowity.

Pokemon – jeśli nadal nie oglądałeś pokemonów i nie wiesz, co to za stworki, to czas to nadrobić. Seria obchodzi w tym roku 25-lecie i nadal rośnie w siłę wraz z wprowadzaniem nowych gier, seriali i filmów. Netflix daje możliwość powrotu do początków Pokemona i ponownego odwiedzenia bitew Asha i Pikachu w lidze Indigo. Brock i Misty a także zespół R też tam są!

The End of Evangelion – kolejny japoński import, to filmowe dzieło podsumowuje serial telewizyjny znany jako Neon Genesis Evangelion. To bardzo lubiana seria anime, która opowiada o grupie ludzi znających się na technologii, którzy walczą z robotycznymi „aniołami” w cyberpunkowym armagedonie.

Smoczy książę – film osadzony jest w świecie fantasy, w którym ludzie i elfy żyją obok siebie, ale nie w pokoju. Stary konflikt między rasami wywodzi się z używania przez ludzi czarnej magii, by zepchnąć zarówno elfy, jak i smoki na margines społeczeństwa. Konflikt odnowił się, gdy współcześni ludzie zabijają smoczego króla i niszczą ostatnie jajo rodu.

The Seven Deadly Sins – opowiada o grzechach chciwości, pożądania, zazdrości i tym podobnych i ożywia je w postaci bardzo potężnych wojowników. Mówi się, że dawni rycerze Bretanii dokonali zamachu stanu przeciwko władcom Królestwa Liones, ale zostali pokonani przez Świętych Rycerzy. Jednak kiedy Święci Rycerze po latach obalają królewskich, księżniczka Elżbieta jest zmuszona wyruszyć na poszukiwanie Siedmiu Grzechów Głównych, aby odzyskać swoje królestwo.

Castlevania – jest ciemno, krwawo i brutalnie. Castlevanii udaje się wzmocnić jedną z najbardziej lubianych gier wideo i mitologii współczesnej epoki. Pierwszy sezon to wprowadzenie Vlada Tepesa, znanego również jako Dracula i jego motywacji do prowadzenia wojny przeciwko ludzkości. Widzimy również trio: Trevora Belmonta, Alucarda i Sypha Belnadesa, którzy będą występować naprzeciw przerażającego hrabiego w przyszłych konfliktach.

Monster House – chociaż nawiedzony dom jest klasyczną scenerią wielu horrorów na przestrzeni lat, rzadko można to zobaczyć w animacji. Monster House postrzega zrzędliwego starca jako opiekuna skrzypiącego starego domu, ale gdy zabierają go problemy zdrowotne, sam dom okazuje się być źródłem terroru dla okolicy. Trójka dzieciaków zaryzykuje życie, by odkrywać opuszczony dom i skrywane w nim sekrety.

źródło: collider, buzzfeed

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy