Filmy w popularnych serwisach VOD oznaczone są różnymi kategoriami wiekowymi. 16+ to jedna z kategorii na Netflix, która z pewnością dotyczy co najmniej prawie dorosłych widzów. Wziąłem pod lupę najbardziej gorące filmy na Netflix. Oto moje propozycje. Przy okazji możecie sprawdzić listę najlepszych horrorów.

Najlepsze filmy 16+ na Netflix

16+ Netflix Sex Education
  • 365 dni – o tym filmie chyba słyszał każdy. Tytuł ten szybko wspiął się na szczyty, gdy odważne sceny chociażby pod prysznicem zaczęły krążyć po serwisach społecznościowych. Nazwany jest seksownym skrzyżowaniem 50 twarzy Greya oraz Pięknej i Bestii. Film trwa ponad 2 godziny i idealizuje niezwykle toksyczny związek. Motyw porwania i miłości wzbudził bardzo wiele kontrowersji.

Zobacz także: Dlaczego ludzie masowo uciekają z WhatsApp?

  • Opowieści o pożądaniu – ta kolekcja czterech filmów krótkometrażowych wybitnych indyjskich reżyserów zawiera opowieści o intymności, seksie i złożoności miłości. Od namiętnego romansu do odkrycia samozadowolenia, wszystkie historie koncentrują się na punkcie widzenia indyjskich kobiet w dziedzinie miłości i seksu. To obowiązkowa pozycja, jeśli masz co najmniej 16 lat.
  • Sex Education – to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich miesięcy. Nagie sceny są niekoniecznie romantyczne, ale za to bardzo realistyczne. Sex Education to brytyjska komedia rozgrywająca się w liceum. Różne postaci grające w serialu pokazują różne spektrum seksualności i preferencji płciowych. To edukacja seksualna dotykająca naprawdę bardzo wielu obszarów.
  • Elisa i Marcela – ten film z epoki XX wieku jest pełen napięcia. Główna bohaterka Elisa Sanchez Loriga udaje mężczyznę, aby być z kobietą, którą kocha. Akcja toczy się w Hiszpanii w 1901 roku i jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą odrobiny pasji, seksu, tęsknoty i historycznej fikcji.
  • Szkoła dla elity – do ekskluzywnej prywatnej szkoły w Hiszpanii trafia troje pochodzących z klasy robotniczej nastolatków. Wskutek ich tarć z bogatszymi uczniami dochodzi do morderstwa. Bohaterowie tego serialu mają obsesję tylko na punkcie: wzniecania dramatu i seksu. Fabuła dotyczy przede wszystkim morderstwa i wielu scen seksu.
  • Wszystkie jasne miejsca – jeśli szukasz namiętnej historii miłosnej z pożądaniem i bagażem emocjonalnym to ten film jest dla Ciebie. Bohaterowie od samego początku budują napięcie seksualne. Jak to się skończy? Trzeba zobaczyć.
  • Uczucia i odczucia – w tym filmie dwie kobiety, Andi (Constance Wu) i Lu (Angela Trimbur), świętują wieczór panieński z przyjaciółmi przed ślubem. Kiedy Lu przyznaje, że brakuje jej niektórych aspektów życia seksualnego i nigdy nie miała orgazmu, zaczynają współpracować, aby znaleźć rozwiązanie.
  • You Get Me – Tyler i jego dziewczyna są idealną parą z liceum aż do jednej fatalnej nocy na imprezie, kiedy kłócą się i zrywają. Bohater zabiera do domu dziewczynę o imieniu Holly (grana przez Bellę Thorne) i spędza z nią namiętny weekend. Dzieje się to przed powrotem do szkoły i pogodzenia się ze swoją dziewczyną. Ale kiedy Holly pojawia się udając nową studentkę, rozpętuje się piekło.
  • Love – wyreżyserowany przez Gaspara Noé Love to dość sprośny film. Fabuła obraca się wokół trójkąta pary z sąsiadem i wszystkich następstw, które się rozwijają. Sceny seksu w filmie nie są obce.

Źródło: thecut, esquire

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.