ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix na 12 miesięcy Play

Oto najlepsze komedie na Netflix – nie sposób się nie śmiać

Autor: Adam Lulek Kategoria: Artykuły

Ferie jeszcze trwają, więc nadmiar wolnego czasu można przeznaczyć na obejrzenie czegoś w serwisach VOD. Przed Wami najlepsze komedie dostępne na Netflix. Te filmy zapewniają ubaw po pachy.

Zobacz także: Jakie filmy i seriale warto obejrzeć na Netflix w 2021 roku?

Najlepsze komedie na Netflix

Netflix z wyłącznikiem czasowym

Oto lista komedii, które warto oberzeć:

 • Yes God Yes (Seks to nie grzech) – jest to film o dojrzewaniu pewnej niewiasty, która jest pobożną katolicką uczennicą. Jednak w pewnym momencie niewinny czat AOL staje się nagle pikantny. Bohaterka stara się odwrócić od nowych pokus, czy to jej się uda? (Film nie jest dostępny w Polsce, ale można go obejrzeć za pomocą VPN).
 • Superbad (Supersamiec) – był klasykiem, gdy tylko pojawił się w kinach w 2007 roku. Komedia ma ocenę R i jest oznaczona jako sprośna. Zaskakujące zwroty akcji, zabawne sytuacje i teksty sprawiają, że wszystko staje się niezapomniane.
 • 50 First Dates (50 pierwszych randek) – komedia z Adamem Sandlerem nie może się nie udać. 50 First Dates jest całkiem niezłe. Wydany w 2004 roku film rozgrywa się na Hawajach i opowiada o weterynarzu (Sandler), który przecina ścieżki z uroczą młodą kobietą (Drew Barrymore). Bohater próbuje oczywiście zdobyć jej serce, ale ma utrudnione zadanie. Jego wybranka cierpi na utratę pamięci krótkotrwałej i jej pamięć resetuje się każdego dnia. (Film nie jest dostępny w Polsce, ale można go obejrzeć za pomocą VPN).
 • The Wrong Missy (Niewłaściwa Missy) – Timowi wydaje się, że poznał dziewczynę swoich marzeń – Missy, więc postanawia zaprosić ją na swój firmowy wyjazd na Hawaje. Jednak zamiast niej pojawia się dziewczyna z poprzedniej koszmarnej randki w ciemno, również o imieniu Missy. Tim zdaje sobie sprawę, że wysłał SMS-a do niewłaściwej kobiety i teraz będzie musiał znosić tę podróż ze wszystkimi jej szalonymi wybrykami.
 • Pineapple Express (Boski chillout) – to niedoceniany film. Podczas gdy Superbad zdobywa uznanie, następny film Setha Rogena i Evana Goldberga to tonalny spacer po linie, który jest również niesamowicie zabawny. Warto go obejrzeć! (Film nie jest dostępny w Polsce, ale można go obejrzeć za pomocą VPN).
 • Baby Mama (Mama do wynajęcia) – Tina Fey i Amy Poehler występują w filmie, który jest po części przezabawny i sentymentalny. Kiedy singielka Kate (Fey) decyduje, że jest gotowa na dziecko, ale okazuje się, że jest bezpłodna, zatrudnia Angie (Poehler), aby pełniła rolę jej surogatki. To oznacza mnóstwo zabawnych sytuacji. (Film nie jest dostępny w Polsce, ale można go obejrzeć za pomocą VPN).
 • The Lovebirds (Gołąbeczki) – Bliscy zerwania Jibran i Leilani przypadkowo zostają wmieszani w sprawę morderstwa. Oboje mają jedną szaloną noc, aby oczyścić się z zarzutów i potencjalnie uratować ich związek.
 • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga (Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga) – film zmiażdżony przez krytyków, jednak wciąż warty obejrzenia. Jest to komedia muzyczna, która zaskakuje emocjami. Historia opowiada o parze wieloletnich przyjaciół i muzyków z Islandii, którzy nieoczekiwanie biorą udział w Konkursie Piosenki Eurowizji.
 • Lady Bird – to opowieść o dojrzewaniu z duszą. Saoirse Ronan gra młodą dziewczynę o imieniu Christine, która walczy przez ostatni rok w katolickim liceum – zmaga się z chłopcami, z przyjaźniami, z pieniędzmi i rodzicami. W gruncie rzeczy jest to opowieść o matce i córce i chociaż nabiera intensywnych emocji, jest też niesamowicie zabawna. (Film nie jest dostępny w Polsce, ale można go obejrzeć za pomocą VPN).
 • The Other Guys (Policja zastępcza) – ma wszystkie idealne cechy wspaniałej komedii. Mark Wahlberg i Will Ferrell wcielają się w dwóch detektywów, którzy mają okazję udowodnić, że są gotowi na coś więcej niż tylko papierkową robotę.
 • Catfight – Sandra Oh i Anne Heche występują w tym szalonym niezależnym filmie o dwóch kobietach – i wieloletnich wrogach – których życie, kariery i poziomy sukcesu są ze sobą brutalnie powiązane. To jest naprawdę zabawne!
 • The Little Hours (Godzinki) – Alison Brie i Aubrey Plaza grają średniowieczne zakonnice, których spokojne życie staje się znacznie mniej spokojne po przybyciu głuchoniemego pracownika Dave’a Franco. Co się dzieje dalej? Zobaczcie sami tą ekstrawagancką komedię erotyczną. (Film nie jest dostępny w Polsce, ale można go obejrzeć za pomocą VPN).

Źródło: vulture, esquire, collider, netflix

Sprawdź najnowsze wpisy