ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Werewolf: The Apocalypse - Earthblood - premiery gier luty 2021

3 najważniejsze premiery gier w lutym 2021 roku

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

Nowy rok rozpoczął się na dobre. Jeszcze w grudniu omówiliśmy najważniejsze premiery gier stycznia, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by już teraz przyjrzeć się tytułom, które zadebiutują w przyszłym miesiącu. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że luty nie będzie zbyt ciekawym okresem dla fanów elektronicznej rozgrywki, bo na rynek nie trafi wówczas zbyt wiele dużych produkcji. W każdym razie – oto gry lutego, które warto obserwować.

Premiery gier – luty 2021

1. Outriders

Outriders - premiery gier luty 2021

Outriders to ciekawie zapowiadająca się strzelanka Sci-Fi, stworzona przez polskie studio People Can Fly. Akcja gry rozgrywa się w odległej przyszłości, na długo po zniszczeniu Ziemi. Jedyną nadzieją dla przetrwania gatunku ludzkiego wydaje się być planeta Enoch, na którą trafiają tytułowi Outriderzy, czyli specjalnie wyszkoleni żołnierze, mający za zadanie poradzić sobie z ewentualnymi nieprzyjemnościami w nowym miejscu. Z początku Enoch wydaje się być niezwykle przyjazną planetą, jednak z czasem dochodzi do uwolnienia Anomalii, która zabiła niemal wszystkich jej mieszkańców i zniszczyła całą ziemską technologię. W jej wyniku główny bohater zostaje poddany hibernacji, by obudzić się po 30 latach i odkryć, że Enoch to jałowe pustkowie, gdzie ludzie każdego dnia walczą o przeżycie. Co ciekawe, w wyniku wspomnianej Anomalii, niektórzy, w tym protagonista, zyskali super moce. Naszym zadaniem będzie rozpoczęcie walki o lepsze jutro.

Premiera Outriders odbędzie się już 2 lutego 2021 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxa One i Xboxa Series X/S.

2. Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood - premiery gier luty 2021

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood to RPG akcji oparty na stołowej grze fabularnej pod tytułem Werewolf: The Apocalypse. Akcja gry rozgrywa się alternatywnej wizji rzeczywistości, w której świat zamieszkują stwory z legend i mitów. Wcielamy się tu w postać Calahana – wilkołaka, który wraca z wygnania, by pomóc swojemu klanowi. Rasa wilkołaków staje do walki ze złowrogą korporacją Endron, której wynik może zmienić naprawdę wiele. Podczas rozgrywki obserwujemy akcję z perspektywy trzeciej osoby, a Calahal może przybierać jedną z trzech form – każda sprawdzi się lepiej w innej sytuacji.

Premiera gry Werewolf: The Apocalypse – Earthblood została zaplanowana na 4 lutego 2021 roku. Produkcja ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxie One i Xboxie Series X/S.

3. Little Nightmares 2

Little Nightmares 2 - premiery gier luty 2021

Little Nightmares 2 to bezpośrednia kontynuacja wydanego w 2017 roku Little Nightmares. Sequel jest utrzymaną w konwencji horroru platformówką, a my ponownie spotkamy się z Szóstką – główną bohaterką pierwowzoru. Trzeba jednak zaznaczyć, że tym razem będzie ona pełniła rolę swojego rodzaju przewodnika dla Mono, czyli chłopca, który musi stawić czoła grozie, aby ustrzec dziewczynkę od straszliwego losu. Bohater będzie musiał zwiedzić wiele przerażających lokacji, by ostatecznie dotrzeć do Wieży Sygnałowej i odkryć źródło zła transmitowanego na ekranach telewizorów.

Premiera Little Nightmares 2 odbędzie się 11 lutego 2021 roku. Gra zadebiutuje wówczas na PC, Xboxie One, PlayStation 4 i Nintendo Switchu. Nieco później trafi też na PlayStation 5 i Xboxa Series X/S.

Najważniejsze premiery gier w lutym 2021 roku – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o najciekawsze premiery gier nadchodzącego miesiąca. Nie da się ukryć, że będzie to dość nudny okres w roku, ale cóż – nic na to nie poradzimy.

Zobacz także: Zakupy, muzyka, nawigacja i gry w AppGallery – bądź zawsze na bieżąco!

Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej, za którą premierą czekacie najbardziej!

Sprawdź najnowsze wpisy