ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
NordVPN zmiana w regulaminie

2-letni abonament NordVPN dostępny 68% taniej z 3 miesiącami gratis – to naprawdę dobra oferta!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

W dzisiejszych czasach z VPN-ów powinni korzystać wszyscy, którym zależy na prywatności w internecie. Nie da się jednak ukryć, że tego typu programy do najtańszych nie należą, ale na szczęście często można je nabyć w promocji. Dziś przyjrzymy się świetnej ofercie na NordVPN, którego 2-letni abonament został solidnie przeceniony. Przechodząc do konkretów…

Promocja na NordVPN – 2 lata abonamentu 68% taniej z gratisowymi 3 miesiącami

NordVPN logo

Cena regularna 2-letniego abonamentu NordVPN to aż 243,84 euro, czyli około 1103 złote. Nie da się ukryć, że to wręcz astronomiczna kwota, ale na szczęście teraz nie trzeba aż tyle wydawać, by nabyć tę subskrypcję. Otóż do 5 stycznia 2021 roku 2-letni abonament można kupić za zaledwie 75,65 euro (ok. 342 złote), co przekłada się na mniej więcej 14,20 zł miesięcznie. Jakby tego było mało, wybierając ten plan, zupełnie za darmo otrzymujemy aż 3 miesiące subskrypcji gratis, więc na dobrą sprawę w promocji kupujemy 27-miesięczny pakiet. Aby skorzystać z okazji, wystarczy przejść w poniższy link.

Warto jeszcze raz przypomnieć, że oferta obowiązuje tylko do 5 stycznia 2021 roku – później cena najprawdopodobniej zostanie zwiększona.

Zobacz także: Dlaczego płatny VPN jest lepszy od darmowego? Tłumaczymy

NordVPN – dlaczego warto?

NordVPN to jeden z najlepszych VPN-ów na świecie. Z jego pomocą można pozostawać anonimowym w Sieci, ukrywając swoją prawdziwą tożsamość i lokalizację. Dzięki tego typu programom można bez trudu sprawić, że atakujący zobaczy, że np. przebywamy w Londynie, kiedy w rzeczywistości spędzamy czas w Poznaniu. Ponadto usługa pozwala uzyskać dostęp do zagranicznej oferty wybranych serwisów streamingowych (np. Netflixa) i wielu stron internetowych. Jakby tego było mało, NordVPN bez trudu radzi sobie z obchodzeniem Wielkiej Chińskiej Zapory Sieciowej. Warto też wspomnieć, że ten VPN spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, co potwierdził niezależny audyt.

Zobacz także: Jak oglądać filmy i seriale dostępne w zagranicznej ofercie Netflixa? Oto prosty sposób dzięki VPN-owi

NordVPN w skrócie:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i ochronę prywatności w internecie
  • Zapewnia wsparcie 24/7/365
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Oferuje naprawdę szybkie transfery
  • Posiada prawie 5500 serwerów w 59 krajach
  • Ma wysokiej jakości aplikacje, które w dodatku są dostępne na wszystkich najpopularniejszych platformach (m.in. Android, iOS, Windows, macOS, Linux)
  • Blokuje reklamy i złośliwe strony internetowe dzięki zaawansowanej funkcji CyberSec

Powyższy fragment pochodzi z akapitu poświęconego NordVPN w naszym zestawieniu najlepszych VPN-ów. Nie ma sensu wymyślać koła na nowo.

Jednym zdaniem: NordVPN to najwyższa półka, jeśli chodzi o VPN-y. W tej cenie zdecydowanie warto się skusić.

Promocja na NordVPN – podsumowanie

Inwigilacja w internecie cały czas przybiera na sile. Mając to na uwadze, warto wybrać VPN-a, by móc się temu przeciwstawiać. Dane osobowe to najdroższa waluta XXI-wieku.

Po raz kolejny: tak atrakcyjna cena na 2-letni abonament NordVPN obowiązuje tylko do 5 stycznia. Lepiej nie zwlekać.

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najnowsze wpisy