HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych z filmami i serialami na świecie. Aby utrzymać się na wysokiej pozycji, platforma jest zmuszona do regularnego uzupełniania swojej biblioteki. Dlatego też dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem, że w ciągu ostatnich trzech dni, z dzisiejszą datą włącznie, na HBO GO pojawiła się garść bardzo interesujących nowości. Jedno jest pewne – wielu osobom wpadną one w oko. Jak nietrudno się domyślić, pełne zestawienie dodanych tytułów można znaleźć w dalszej części niniejszego artykułu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO z trzech dni – „Na noże” i więcej już w serwisie! Grudzień 2020

HBO GO na noże

HBO GO bardzo dba o swoich użytkowników. Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć kilka dni w tył, by zobaczyć, że niemal codziennie w serwisie ląduje coś nowego. Wszyscy jesteśmy tu po konkrety, więc bez zbędnego przedłużania, pełna lista filmów i seriali, które ostatnio pojawiły się w HBO GO, prezentuje się następująco:

 1. Monos – oddział małp (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,6/10, IMDB: 7/10
 2. Na noże / Knives Out (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,8/10, IMDB: 7,9/10
 3. Przypływ / High Tide (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Argentyna
  • Filmweb: 5/10, IMDB: 6,8/10
 4. Sokół z masłem orzechowym / The Peanut Butter Falcon (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: przygodowy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,2/10, IMDB: 7,6/10
 5. 30 srebrników / 30 Coins (2020) [odcinek S01E04] [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Hiszpania
  • Filmweb: 5,7/10, IMDB: 7,2/10
 6. Trefny szmal / Tuff Money (2020) [odcinek S01E05] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Rumunia
  • Filmweb: 6,5/10, IMDB: 7,9/10
 7. Anonimus / Anonymous (2011) [+ audio, + napisy] – gatunek: historyczny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,2/10, IMDB: 6,9/10
 8. The Weather Man (2005) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,6/10, IMDB: 6,5/10
 9. Trefny szmal: Za kulisami / Tuff Money: Inside the Series (2020) [odcinek S01E04] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Rumunia

Co warto obejrzeć z powyższej listy?

HBO GO na noże

„Na noże” to świetnie napisana opowieść o detektywie Biancu, który otrzymał zlecenie na zbadanie sprawy śmierci popularnego pisarza, będącego głową ekscentrycznej rodziny. Dzień przed śmiercią mężczyzny w jego posiadłości odbyła się huczna impreza z okazji 85. urodzin gospodarza. Bianc obstawia morderstwo, a w gronie podejrzanych znajdują się wszyscy członkowie rodziny pisarza. W rolach głównych Daniel Craig, Ana de Armas i Chris Evans.

Sokół z masłem orzechowym HBO GO

„Sokół z masłem orzechowym” to opowieść o niezwykłym chłopaku, którego największym marzeniem jest zostanie gwiazdą amerykańskiego wrestlingu. Pewnego dnia spotyka on na swojej drodze złodzieja, który decyduje się mu pomóc. W rolach głównych Shia LaBeouf, Zack Gottsagen i Dakota Johnson.

Zobacz także: Fatalne wieści dla fanów HBO GO – już niedługo serwis skasuje niemal 60 filmów! Oto ich lista

To by było na tyle, jeśli chodzi o ostatnie zmiany w HBO GO. Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej, czy jakieś nowości wpadły wam w oko!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.