ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
SurfShark

Promocja na VPN Surfshark przedłużona – kup aż 27 miesięcy abonamentu za ok. 220 zł (83% taniej)!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

W dzisiejszych czasach VPN to niezbędne narzędzie dla każdego, kto dba o swoją prywatność w internecie. Niestety regularne ceny tego typu programów są bardzo wysokie, ale dobra wiadomość jest taka, że Surfsharka wciąż można kupić w kapitalnej promocji, która została przedłużona, bo pierwotnie miała obowiązywać tylko w Czarny Piątek i Cyber Monday. Jeśli ktoś się spóźnił, to ma teraz dobrą okazję (gra słów zamierzona), by nadrobić zaległości i kupić świetnego VPN-a w świetnej cenie.

Przedłużona promocja na VPN Surfshark – 83% taniej i 3 miesiące gratis

Przedłużona promocja surfshark 3 miesiące gratis

Surfshark to kapitalny VPN, z którego sam korzystam od długiego czasu. Program pozwala na bezpieczne przeglądanie Sieci, co rozumie się m.in. jako pozostawanie anonimowym. Usługa pozwala na łatwą zmianę lokalizacji użytkownika, dzięki czemu można sprawić, że nieuprawnione osoby zobaczą, że przebywamy np. w Australii, kiedy w rzeczywistości jesteśmy w Warszawie. Jak każdy najlepszy VPN, Surfshark umożliwia też uzyskanie dostępu do zagranicznej oferty Netflixa oraz wielu stron internetowych czy aplikacji, a ponadto bez większego trudu omija Wielką Chińską Zaporę Sieciową.

Zobacz także: Jak oglądać filmy i seriale dostępne w zagranicznej ofercie Netflixa? Oto prosty sposób dzięki VPN-owi

Regularna cena Surfsharka to ok. 1152 zł za 2-letni abonament, jednak teraz 24-miesięczną subskrypcję z gratisowymi 3 miesiącami można kupić za jedyne ~ 220 zł. To kapitalna okazja, która już długo nie potrwa, bo tylko do Świąt Bożego Narodzenia. Można z niej skorzystać, klikając w poniższy odnośnik.

W tej cenie Surfshark po prostu nie ma konkurencji. 27 miesięcy subskrypcji za 220 zł to niesamowicie dobra cena.

Surfshark – dlaczego warto kupić tego VPN-a?

Surfshark to bardzo wysoka półka, jeśli chodzi o VPN-y. Pisałem o nim już wielokrotnie, więc po raz kolejny posłużę się fragmentem mojego starszego tekstu, w którym wymieniłem jego najważniejsze cechy. Mianowicie:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i prywatność w internecie
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Ma świetne aplikacje
  • Gwarantuje ponad 3200 serwerów w 65 krajach
  • Oferuje wsparcie przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy
  • Nie ogranicza liczby urządzeń, na których można korzystać z jednej licencji
  • Blokuje reklamy, złośliwe oprogramowanie i skrypty śledzące dzięki funkcji CleanWeb
  • Zapewnia aplikacje na wszystkie najważniejsze platformy (m.in. na Androida, iOS, Windowsa, macOS-a i Linuxa)

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto korzystać z VPN-a

Fragment o serwerach pogrubiłem nie bez powodu, bo jeszcze w listopadzie Surfshark miał tylko nieco ponad 1700 serwerów w 63 krajach. Firma niemal podwoiła liczbę wspomnianych serwerów w niecały miesiąc, a do tego postawiła je w kolejnych dwóch państwach. Surfshark rozwija się w błyskawicznym tempie, a to jest tego doskonałym dowodem. Dobrze korzystać z VPN-a, który nie stoi w miejscu.

Jeśli chodzi o ostatnie nowości w Surfsharku, to warto też wspomnieć o protokole Wireguard, który dodano pod koniec października. Zapewnia on bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i szybkość, a jakby tego było mało – jest projektem Open Source, co oznacza, że każdy może podejrzeć jego kod.

Zobacz także: Dlaczego płatny VPN jest lepszy od darmowego? Tłumaczymy

Przedłużona promocja na VPN Surfshark – podsumowanie

Podsumowując: Surfshark to kapitalny VPN, z którego zdecydowanie warto korzystać, a już tym bardziej teraz, w czasach, kiedy inwigilacja w internecie nieustannie przybiera na sile. 220 złotych na 27 miesięcy to niewygórowana cena za bezpieczeństwo i anonimowość w Sieci.

Pod koniec chciałbym jeszcze raz przypomnieć, że oferta promocyjna obowiązuje tylko do Świąt Bożego Narodzenia. Warto z niej skorzystać, zanim dobiegnie końca, a cena wróci do regularnej.

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najnowsze wpisy