Najlepsze seriale Apple TV Plus

Najlepsze filmy i seriale Apple TV Plus – warto je obejrzeć

Mariusz Nowak Mariusz Nowak Artykuły

Podobnie jak w przypadku rywali, takich jak Netflix, Hulu i Amazon Prime, Apple TV Plus jest wypełnione ekskluzywnymi, oryginalnymi treściami. Jednak w przeciwieństwie do innych usług Apple przesyła strumieniowo tylko filmy i programy telewizyjne, które sam stworzył, więc nie ma jeszcze dużego katalogu i nie znajdziemy tam najnowszych hitów filmowych. Mimo to firma z Cupertino, z uwagi na ogromne zasoby finansowe zatrudniła wielkie nazwiska, takie jak: Tom Hanks, Oprah Winfrey, Stephen Spielberg, Reese Witherspoon i Bill Murray. Witherspoon występująca w The Morning Show, dała firmie Apple pierwszą nagrodę podczas rozdania nagród Emmy 2020 we wrześniu. Apple TV Plus jest także domem dla Long Way Up, najnowszej motocyklowej przygody Ewana McGregora i Charleya Boormana. Jeśli niedawno kupiłeś produkt Apple, prawdopodobnie masz już dostęp do usługi przesyłania strumieniowego za darmo. Oto najlepsze filmy i seriale dostępne w Apple TV Plus.

Zobacz także: Black Friday 2020 w sklepie Apple, czyli promocje wbrew trendom

Najlepsze filmy i seriale dostępne w Apple TV Plus

Long Way Up

Najlepsze seriale Apple TV Plus

Ewan McGregor i Charlie Boorman wracają na motocykle i jadą na północ z Argentyny przez Amerykę Południową i Środkową. W sequelu popularnych programów podróżniczych Long Way Round i Long Way Down duet pokonuje 13 000 mil i 13 krajów na motocyklach elektrycznych Harley-Davidson LiveWire. Premiera odbyła się 18 września, a nowe odcinki są regularnie przesyłane strumieniowo w Apple TV Plus.

Greyhound

Greyhound

Tom Hanks jest kapitanem statku w konwoju ściganym przez śmiercionośne łodzie podwodne na zdradliwym Atlantyku. To największy jak dotąd film w Apple TV Plus, ponieważ firma wydała go w serwisie po pandemii koronawirusa. Spowodowała ona, że Greyhound pominął kina.

The Morning Show

The Morning Show

Reese Witherspoon i Jennifer Aniston zarówno produkują, jak i występują w serialu poświęconym telewizji śniadaniowej w erze #metoo. Sieć telewizyjna przeżywa wstrząs, gdy jeden z prowadzących został oskarżony o molestowanie seksualne. Warto dodać, że grający w The Morning Show Billy Crudup zdobył nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego podczas rozdania nagród Emmy 2020. Wielokrotnie nagradzana fabuła, silna obsada i aktualne motywy sprawiają, że The Morning Show jest wart obejrzenia.

See

Najlepsze seriale Apple TV Plus

W królestwie niewidomych Jason Momoa jest królem. Gwiazda Aquamana jest bohaterem postapokaliptycznego dramatu o świecie, w którym wszyscy stracili wzrok, napisanego przez twórcę Peaky Blinders, Stevena Knighta. Ta nowatorska odmiana fantasy w stylu Game of Thrones jest napędzana świetnym rozwojem postaci i krwawą przemocą.

For All Mankind

Najlepsze seriale Apple TV Plus

To mały krok dla Apple, ale czy dla fanów telewizji to wielki krok? Serial przedstawia alternatywną historię wyścigu kosmicznego, w którym Rosja jako pierwsza dotarła na Księżyc – tak więc Ameryka postanawia umieścić pierwszą kobietę na Księżycu. 

Dickinson

Najlepsze seriale Apple TV Plus

To nie jest biografia słynnej poetki Emily Dickinson. To chyba najdziwniejszy program Apple’a. Chociaż nie będzie on dla wszystkich, zasługuje na uznanie za podejmowanie tak zabawnego i prowokacyjnego ryzyka. Hailee Steinfeld gra w serialu, który w uderzający sposób stanowi remiks komedii z epoki, z nowoczesną muzyką i zabawnymi wizualizacjami.

Źródło: cnet

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy