ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
ExpressVPN - najlepszy VPN

Kup ExpressVPN w świetnej cenie i z gratisowym abonamentem – oferta ograniczona czasowo!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Artykuły

W dzisiejszych czasach VPN powinien być na wyposażeniu każdego, kto ceni sobie swoją prywatność w internecie. Niestety regularne ceny tego typu programów nie są niskie, ale na szczęście teraz przez ograniczony czas można kupić taniej ExpressVPN, czyli jeden z najlepszych VPN-ów na rynku. Co więcej, wszyscy, którzy skorzystają z oferty promocyjnej, załapią się także na gratisowy abonament. To naprawdę świetna okazja, z której zdecydowanie warto skorzystać.

Promocja na ExpressVPN z okazji Black Friday

ExpressVPN Black Friday

ExpressVPN to fenomenalny VPN, który pozwala bezpiecznie przeglądać Sieć dzięki najwyższej klasy zabezpieczeniom takim jak m.in. 256-bitowe szyfrowanie AES, tunelowanie dzielone i wyłącznik awaryjny. W ustawieniach programu można ustawić, by atakujący czy jakiekolwiek inne niepożądane osoby widziały naszą lokalizację np. jako Berlin, kiedy w rzeczywistości przebywamy w domu w Warszawie. Ponadto program pozwala uzyskiwać dostęp do oferty zagranicznych serwisów streamingowych takich jak m.in. Netflix, bez trudu obchodzi Wielką Chińską Zaporę Sieciową i zapewnia niezwykle szybkie transfery.

Zobacz także: Jak oglądać filmy i seriale dostępne w zagranicznej ofercie Netflixa? Oto prosty sposób dzięki VPN-owi

Regularna cena ExpressVPN to aż 194,20 dolarów (ok. 730 złotych) rocznie, jednak do 14 grudnia w ramach oferty na Black Friday i Cyber Monday można go kupić o 49% taniej z dodatkowymi trzema miesiącami gratis. Zakupu można dokonać poniżej.

Kup 15-miesięczny (12 msc + 3 msc gratis) abonament ExpressVPN za ok. 375 złotych (ok. 25 zł / msc)

ExpressVPN – dlaczego warto?

O ExpressVPN rozpisałem się już dokładnie w naszym zestawieniu o najlepszych VPN-ach, dlatego posłużę się jedynie fragmentem wspomnianego tekstu, by nakreślić najważniejsze cechy tego programu. Mianowicie:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i prywatność w internecie na najwyższym możliwym poziomie
  • Posiada niesamowicie szybkie serwery
  • Ma ponad 3000 serwerów w 160 lokalizacjach i 94 krajach
  • Bez żadnego problemu odblokowuje dostęp do zagranicznych bibliotek serwisów streamingowych takich jak m.in. Netflix czy Hulu
  • Posiada funkcję CleanWeb, która chroni przed złośliwym oprogramowaniem, reklamami i skryptami śledzącymi w internecie
  • Zapewnia wysokiej jakości aplikacje na wszystkie najważniejsze platformy (m.in. Android, iOS, Windows, macOS, Linux)
  • Nie posiada ograniczeń w kwestii urządzeń, na których można jednocześnie korzystać z jednej licencji
  • Zapewnia wsparcie 24/7/365
  • Stosuje surową politykę braku logów

Kup 15-miesięczny (12 msc + 3 msc gratis) abonament ExpressVPN za ok. 375 złotych (ok. 25 zł / msc)

Mówiąc prościej – ExpressVPN to absolutna czołówka, jeśli chodzi o najwyższej klasy VPN-y. Tak dobra okazja, by go kupić, może się prędko nie powtórzyć.

Zobacz także: Dlaczego płatny VPN jest lepszy od darmowego?

Black Friday w ExpressVPN – podsumowanie

Inwigilacja w internecie cały czas przybywa na sile, a VPN jest świetną bronią do walki z tym zjawiskiem. Osobiście testowałem ExpressVPN i z czystym sumieniem mogę ten program polecić. Jego zakup będzie dobrze wydanymi pieniędzmi.

Kup 15-miesięczny (12 msc + 3 msc gratis) abonament ExpressVPN za ok. 375 złotych (ok. 25 zł / msc)

Pod koniec jeszcze raz przypominam, że oferta promocyjna obowiązuje tylko do 14 grudnia. Później nie będzie już można liczyć na tak dobrą cenę ani gratisowe trzy miesiące abonamentu.

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najnowsze wpisy