Netflix to największy i zarazem najpopularniejszy serwis streamingowy z filmami i serialami na świecie. Aby utrzymać się na pozycji lidera, gigant nieustannie aktualizuje zawartość swojej już i tak ogromnej biblioteki. Jak nietrudno się domyślić, dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bo na platformie pojawiły się nowe tytuły, które z pewnością przypadną wielu osobom do gustu. Trzeba jednak zaznaczyć, że na tym się niestety nie skończyło, bo usunięto także kilka dobrych filmów, choć na to już nic nie poradzimy, bo licencje niekiedy się kończą i po prostu nie zawsze opłaca się je odnawiać. W każdym razie – oba zestawienia są dostępne w dalszej części tego artykułu.

Piątkowe nowości na Netflixie – „Pan Jangle i Świąteczna Podróż” już w serwisie! Listopad 2020

Netflix pan jangle i świąteczna podróż

Wszyscy interesujący się choć trochę platformami streamingowymi doskonale wiedzą, że ciężko o dzień, w którym na Netflixie nie pojawiłoby się coś nowego. Subskrybenci tej platformy zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę. Dziś trochę dodano i trochę usunięto, ale z uwagi na fakt, że zawsze zaczynamy od dobrych wieści, zaczniemy i tym razem. Przechodząc do konkretów, pełna lista nowości prezentuje się następująco:

 1. Pan Jangle i świąteczna podróż / Jingle Jangle: A Christmas Journey (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: familijny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
 2. Słudzy Króla Midasa / The Minions of Midas (2020) [6 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Hiszpania
 3. Życie przed sobą / The Life Ahead (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Włochy
  • Filmweb: 7,7/10, IMDB: 7,7/10
 4. Mur / La valla (2020) [odcinek S01E10] [+ napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Hiszpania
  • Filmweb: 6,6/10, IMDB: 6,3/10
 5. Star Trek: Discovery (2017) [odcinek S03E05] [+ audio, + napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7/10, IMDB: 7,3/10

Co warto obejrzeć z powyższej listy?

Netflix Pan Jangle i świąteczna podróż

„Pan Jangle i Świąteczna podróż” to jeden ze świątecznych filmów, które Netflix zaplanował w swoim harmonogramie na ten rok. Ta familijna produkcja opowiada o legendarnym twórcy zabawek, który doświadczył kiedyś bardzo bolesnej zdrady – zaufany czeladnik wykradł jego największe dzieło. Życie mężczyzny nabiera barw, gdy pojawia się w nim jego wnuczka, która zobowiązuje się do odzyskania tego, co zostało mu skradzione. W rolach głównych Forest Whitaker, Madalen Mills i Keegan-Michael Key.

Netflix życie przed sobą

„Życie przed sobą” to film na podstawie powieści Romaina Gary’ego, opowiadający o 12-letnim muzułmaninie, który trafia pod opiekę kobiety ocalałej z Holokaustu. Momo, bo takie imię nosi chłopiec, wcześniej okradł swoją przyszywaną matkę. W rolach głównych Sophia Loren, Ibrahima Gueye i Abril Zamora.

Zobacz także: Czwartkowa aktualizacja biblioteki Netflixa. Dodano garść nowości i co nieco usunięto

Skoro nowości i najważniejsze z nich mamy już za sobą, czas przejść do filmów i seriali, które dziś opuściły Netflixa. Ich lista wygląda tak:

 1. Czarne bractwo. BlacKkKlansman / BlacKkKlansman (2018) – gatunek: biograficzny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  1. Filmweb: 6,9/10, IMDB: 7,5/10
 2. Spotkajmy się w więzieniu / Let’s Go to Prison (2006) – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  1. Filmweb: 6,5/10, IMDB: 6/10
 3. Shopkins World Vacation (2017) – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  1. Filmweb: 5/10, IMDB: 4,7/10
 4. Shopkins: Chef Club (2006) – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 4,5/10, IMDB: 4,7/10
 5. Sprytni i śniadzi / Brown Nation (2016) – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 5,8/10, IMDB: 6,9/10

To wszystko, co zmieniło się dziś w ofercie tytułowej platformy. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.