Netflix to niekwestionowany lider, jeśli chodzi o popularność w kategorii serwisów streamingowych z ciekawymi filmami i wciągającymi serialami. Aby utrzymać się na powierzchni w tej branży, trzeba regularnie aktualizować zawartość swojej biblioteki, co też Netflix czyni niemal codziennie. Dziś na platformie pojawiła się garść bardzo interesujących nowości, które z pewnością znajdą wielu odbiorców. Niestety trzeba też wspomnieć, że zaplanowano kasację kilku produkcji na później. W każdym razie – oba zestawienia można znaleźć w dalszej części niniejszego artykułu.

Środowa aktualizacja biblioteki Netflixa – ” The Liberator” i więcej już w serwisie (listopad 2020)

netflix The Liberator

Netflix robi wszystko, co tylko może, by zatrzymać przy sobie obecnych subskrybentów i przyciągać nowe osoby. Najlepiej sprawdzają się w tym przypadku nowości, które trafiają do serwisu niemal każdego dnia. A skoro o nowościach mowa, to pełna lista dzisiejszych prezentuje się następująco:

 1. Aunty Donna’s Big Ol' House of Fun (2020) [6 odcinków] [+ napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Australia
  • Filmweb: 7/10, IMDB: 8,8/10
 2. Czego naprawdę chcemy / What We Wanted (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Austria
  • Filmweb: 5,2/10, IMDB: 4,7/10
 3. Czwarty proces / Trial 4 (2020) [8 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • IMDB: 6,3/10
 4. Jarocin. Po co wolność (2016) [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Polska
  • Filmweb: 7,3/10, IMDB: 7,3/10
 5. Narodziny królowej / A Queen Is Born (2020) [6 odcinków] [+ napisy] – gatunek: program TV, kraj pochodzenia: Brazylia
 6. The Liberator (2020) [4 odcinki] [+ napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 8,7/10, IMDB: 6,8/10

Co warto obejrzeć z powyższej listy?

The Liberator Netflix

„The Liberator” to wojenny serial animowany oparty na prawdziwych wydarzeniach. Produkcja opowiada historię amerykańskiego oficera Feliksa Sparksa i jego jednostki, która podczas II wojny światowej przez ponad 500 dni walczyła o wyzwolenie Starego Kontynentu. W rolach głównych Bradley James, Martin Sensmeier i Jose Miguel Vasquez.

Czego naprawdę chcemy netflix

„Czego naprawdę chcemy” to historia bezpłodnego małżeństwa, które udaje się na wymarzone wakacje do Sardynii, by zapomnieć o swoich problemach i po prostu odpocząć. Na miejscu okazuje się, że sąsiadująca z nimi rodzina zamierza pokrzyżować ich plany. W rolach głównych Lavinia Wilson, Elyas M’Barek i Anna Unterberger.

Zobacz także: Wtorkowe nowości na Netflixie – zobacz, co dodano!

Niestety już najwyższa pora, aby skupić się na produkcjach, które niedługo opuszczą bibliotekę Netflixa. Przechodząc do konkretów, ich lista wygląda tak:

 1. Chasing Trane (2017)data usunięcia: 12.11.2020 – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,9/10, IMDB: 7,3/10
 2. Czarne bractwo. BlacKkKlansman / BlacKkKlansman (2018)data usunięcia: 14.11.2020 – gatunek: biograficzny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,9/10, IMDB: 7,5/10
 3. Kwaśne winogrona / Sour Grapes (2016)data usunięcia: 16.11.2020 – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
  • Filmweb: 7/10, IMDB: 7,2/10

To by było wszystko, jeśli chodzi o dzisiejsze zmiany w ofercie tytułowej platformy. Koniecznie napiszcie w komentarzach, które nowości wpadły wam w oko oraz za jakimi usuwanymi tytułami będziecie tęsknić!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.