Netflix to cieszący się ogromnym zainteresowaniem serwis streamingowy mający w swojej ofercie wiele ciekawych filmów i wciągających seriali. Aby utrzymać się w tej branży na powierzchni, trzeba regularnie dodawać do swojego portfolio interesujące nowości. Netflix doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego nikogo nie powinien zdziwić fakt, że dziś na platformie pojawiła się garść tytułów, które z pewnością wpadną wielu osobom w oko. Niestety jednak na nich się nie skończyło, bo zaplanowano także usunięcie kilku produkcji na późniejsze terminy. W każdym razie – oba zestawienia są dostępne w dalszej części niniejszego tekstu.

Czwartkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – „SpongeBob Film: Na ratunek” i inne nowości już w serwisie (listopad 2020)

netflix SpongeBob Film Na ratunek

Nie da się zaprzeczyć, że Netflix bardzo dba o swoich subskrybentów, niemal codziennie racząc ich nowymi tytułami. Dziś niestety nie dodano ich zbyt dużo, ale jak to mówią – lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Przechodząc do konkretów, pełna lista ostatnich nowości w serwisie prezentuje się następująco:

 1. Carmel: Kto zabił Marię Martę? / Carmel: Who Killed Maria Marta? (2020) [4 odcinki] [+ napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Argentyna
 2. Paranormal (2020) [6 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: horror, kraj pochodzenia: Egipt
  • IMDB: 8,9/10
 3. Prezenty z nieba / Operation Christmas Drop (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 4,6/10
 4. SpongeBob Film: Na ratunek / The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,5/10, IMDB: 6,3/10

Co warto obejrzeć z powyższej listy?

Spongebob film na ratunek netflix

„SpongeBob Film: Na ratunek” to animacja z kultowymi kreskówkowymi postaciami w roli głównej. W życiu SpongeBoba Kanciastoportego zaszły pewne zmiany. Gąbczasty bohater został zmuszony do opuszczenia Bikini Dolnego, by wyruszyć na ratunek swojemu przyjacielowi – Gacusiowi. Jak nietrudno się domyślić, SpongeBob ma przed sobą niełatwe zadanie. To produkcja idealna dla całej rodziny – zarówno dzieci, jak i dorosłych. W roli głównej Tom Kenny.

Prezenty z Nieba Netflix

„Prezenty z nieba” to klasyczna komedia romantyczna stworzona przez Netflixa. Produkcja opowiada o asystentce kongresmenki, która zakochuje się w dowódcy jednostki pracującej przy zamykaniu tropikalnej bazy lotniczej. W rolach głównych Kat Graham, Alexander Ludwig i Virginia Madsen.

Zobacz także: Prawie 40 filmów i seriali opuściło dziś HBO GO. Zobacz ich pełną listę, aby uniknąć zaskoczenia

Niestety już najwyższa pora przejść dalej i skupić się na produkcjach, które wkrótce opuszczą Netflixa. Ich zestawienie wygląda tak:

 1. Nowhere Boys (2013)data usunięcia: 10.11.2020 – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Australia
  • Filmweb: 6,6/10, IMDB: 7,2/10
 2. Long Time Running (2017)data usunięcia: 11.11.2020 – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Kanada
  • Filmweb: 4,7/10, IMDB: 7,8/10
 3. Mars (2016)data usunięcia: 11.11.2020 – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,1/10, IMDB: 7,5/10

To by było na tyle, jeśli chodzi o najnowsze zmiany w ofercie tytułowej platformy. Jak zawsze napiszcie w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej oraz za jakimi produkcjami będziecie tęsknić najmocniej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.