league of legends: wild rift

League of Legends: Wild Rift opóźnione. Co zaoferuje gra?

Adam Lulek Adam Lulek Artykuły

Jeśli pierwsze 10 lat Riot zostało prawie całkowicie określone przez jedną grę, wygląda na to, że następna dekada będzie polegać na budowaniu innych na tym fundamencie. Dziesięć lat po debiucie League of Legends, Riot Games ogłosiło nowe tytuły. Podczas obchodów 10. rocznicy w zeszłym roku, firma zaprezentowała ogromną listę nadchodzących gier. Wśród nich pojawiło się League of Legends: Wild Rift.

League of Legends: Wild Rift – co zaoferuje gra?

Powyższy zwiastun powinien dać dobre wyobrażenie o tym, czego można się spodziewać po mobilnej grze. Widać, że tytuł nie odstaje dużo od pierwowzoru, chociaż wideo wyraźnie pokazuje, że gra została przebudowana do rozgrywki na urządzeniach mobilnych i konsolach. Nowa mapa 5v5 zaprojektowana jest specjalnie dla tych platform, na których mecze trwają tylko 15-20 minut. Jest więc jasne, że Wild Rift nie jest portem wersji na komputery PC, ale całkowicie nową grą. Nadal jednak możecie spodziewać się więcej niż kilka znajomych twarzy, bowiem na start pojawi się około 40 bohaterów, a po oficjalnej premierze dojdą kolejni. Gra będzie darmowa, chociaż zapewne pojawią się płatne treści np. dodatkowe skórki. Co ciekawe, gdy tytuł zadebiutuje, osoby, które zalogują się na istniejące konta, otrzymają nagrody za czas spędzony w LoL na PC.

Jeżeli chodzi o sterowanie, wiemy, że Wild Rift będzie oferować dwie cyfrowe gałki w wersji na Androida. Pod każdym względem Wild Rift wydaje się być grą zaprojektowaną z myślą o szybszych sesjach na urządzeniach mobilnych i konsolach. Biorąc pod uwagę popularność gier MOBA na urządzeniach mobilnych, nic dziwnego, że Riot chciałby poszerzyć swój katalog. Jeśli chcesz zainstalować League of Legends: Wild Rift jak najszybciej, zarejestruj się wstępnie w Sklepie Play, aby otrzymać powiadomienie, gdy gra zostanie oficjalnie wydana.

Zobacz także: Kolejne funkcje zmierzają do Microsoft Teams

Riot testuje grę

Na początku tego roku Riot rozpoczął testowanie wersji alfa swojego mobilnego League of Legends: Wild Rift. Od 16 września fani w Indonezji mogli wypróbować wersję beta. Od 18 września do zabawy dołączyli także mieszkańcy Indonezji, Singapuru, Malezji i Tajlandii. Każdy region będzie wdrażany falami, a po zakończeniu zamkniętej bety wszystkie konta graczy zostaną zresetowane.

league of legends: wild rift

Przede wszystkim regionalna beta odbędzie się na Androidzie, chociaż kilku wybranych użytkowników iOS może mieć możliwość skorzystania z własnej ograniczonej bety, do której można się zapisać na oficjalnej stronie Wild Rift.

League of Legends: Wild Rift – termin premiery

Riot opublikował niedawno na Facebooku, że COVID-19 rzeczywiście utrudnił rozwój gry. Oczekuje się, że więcej regionów dołączy do otwartej bety w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, a jeszcze więcej planowanych jest na 2021 r. Więc jeśli mieliście nadzieję, że beta Wild Rift zostanie wkrótce wydana, to obecnie wygląda na to, że będziecie musieli trochę poczekać. Niestety trzeba zapomnieć o wydaniu gry w 2020 roku.

Źródło: androidpolice

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy