Netflix to niekwestionowany lider na rynku serwisów streamingowych mających w swojej ofercie filmy i seriale. Podobnie jak konkurencja, platforma nieustannie aktualizuje zawartość biblioteki, by nie znudzić obecnych użytkowników. Dziś, w ten piątek, na Netflixie pojawiła się całkiem pokaźna garść nowości. Dodane tytuły wydają się być naprawdę ciekawe, więc z pewnością wpadną w oko wielu użytkownikom. Ich listę można znaleźć w dalszej części niniejszego artykułu.

Aktualizacja biblioteki Netflixa – „Bronx” już na platformie (piątek, październik 2020)

netflix bronx

Netflix bardzo dba o swoich subskrybentów, czego dzisiejsza aktualizacja biblioteki jest świetnym dowodem. Wszyscy jesteśmy tu po konkrety, więc przechodząc do sedna, oto filmy i seriale, które właśnie zadebiutowały na platformie:

 1. Bronx / Rogue City (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Francja
  • IMDB: 6/10
 2. Czarna studnia / Kaali Khuhi (2020) [+ napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Indie
  • IMDB: 7,8/10
 3. Czyj to dom? / His House (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
  • Filmweb: 7,1/10, IMDB: 5,6/10
 4. Dzień Pański / The Day of the Lord (2020) [+ napisy] – gatunek: horror, kraj pochodzenia: Hiszpania
 5. Maria, królowa Szkotów / Mary Queen of Scots (2018) [+ audio, + napisy] – gatunek: historyczny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6/10, IMDB: 6,3/10
 6. Mur / La valla (2020) [odcinek S01E08] [+ napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Hiszpania
  • Filmweb: 6,4/10, IMDB: 6,4/10
 7. Somebody Feed Phil (2018) [5 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,8/10, IMDB: 8,2/10
 8. Star Trek: Discovery (2017) [odcinek S03E03] [+ audio, + napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7/10, IMDB: 7,3/10
 9. Suburra / Suburra – La serie (2017) [6 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Włochy
  • Filmweb: 7,8/10, IMDB: 8/10

Zobacz także: Netflix podniósł ceny w USA, Polska może być następna w kolejce

Co warto obejrzeć z powyższej listy?

„Bronx” to francuski film opowiadający o uczciwym policjancie, który staje się celem skorumpowanej policji i jakby tego było mało, gangów Marsylii. Aby przetrwać i zapewnić bezpieczeństwo członkom swojego zespołu, musi wziąć sprawy w swoje ręce. W rolach głównych Lannic Gautry, Stanislas Merhar i Kaaris.

„Maria, królowa szkotów” to biografia słynnej Marii Stuart, która w wieku 16 lat została królową Francji. Niestety w wieku 18 lat była już wdową, po czym zdecydowała się powrócić do Szkocji i odzyskać tron, mimo że władze nad krajem sprawowała wówczas Elżbieta I. To opowieść o kobiecie, która zmieniła bieg historii. W rolach głównych Margot Robbie, Saoirse Ronan i Jack Lowden.

To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze zmiany w bibliotece Netflixa. Nie da się ukryć, że jak na jeden dzień, to dodano całkiem sporo, dzięki czemu przez weekend zdecydowanie będzie co oglądać. Koniecznie napiszcie w komentarzach, które nowości zainteresowały was najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.