Wireguard Surfshark promocja

Nowości w Surfshark – Wireguard i więcej. Kup tego fenomenalnego VPN-a aż 81% taniej!

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

W dzisiejszych czasach zdecydowanie warto korzystać z VPN-a, czyli programu zapewniającego anonimowość w Internecie. Na rynku jest dostępnych wiele tego typu aplikacji, a jedną z najpopularniejszych jest Surfshark. Dziś przyjrzymy się zmianom i nowościom w tym VPN-ie, a także kapitalnej cenie, w jakiej można go obecnie kupić. Rzecz jasna oferta jest ograniczona czasowo.

Nowości w Surfshark – na początek Wireguard

SurfShark wireguard

Wireguard jest już dostępny w Surfsharku na Androidzie, iOS-ie, Windowsie i macOS-ie. Najmocniejszymi stronami tego protokołu jest szybkość, łatwość w obsłudze i wysoki stopień bezpieczeństwa. Jakby tego było mało, Wireguard jest projektem Open Source, czyli z otwartym kodem źródłowym. A skoro o kodzie mowa, to w porównaniu do OpenVPN składającego się 400 tysięcy linijek kodu, Wireguard ma tylko 4 tysiące. Jak wiadomo, im mniej, tym lepiej.

Zobacz także: Dlaczego płatny VPN jest lepszy od darmowego? Tłumaczymy

Dzięki tak prostej budowie opisywany protokół jest też łatwiejszy w utrzymaniu i konfiguracji. Ponadto jest mniej podatny na luki bezpieczeństwa. Same plusy.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Kolejną nowością w Surfsharku jest uwierzytelnianie dwuskładnikowe, pozwalające zwiększyć bezpieczeństwo swojego konta. To funkcja, którą nie może się pochwalić zbyt wiele VPN-ów.

Kup 2-letni abonament Surfshark za 231,80 zł (9,66 zł miesięcznie)

Osoby, które zdecydują się ją włączyć, w celu zalogowania się na konto będą musiały wpisać swoje hasło, a także dodatkowy kod. To kolejna kłoda pod nogi hakerów.

Serwery wykorzystujące wyłącznie pamięć RAM

Surfshark stale zwiększa bezpieczeństwo swoich użytkowników. Stworzenie serwerów wykorzystujących wyłącznie pamięć RAM jest tego doskonałym dowodem. Bezdyskowa sieć serwerów gwarantuje, że żadne dane (nawet pliki konfiguracyjne), nigdy nie zostaną zapisane na dysku. Jednocześnie to swojego rodzaju zapewnienie, że wszystkie serwery są zarządzane centralnie i działają na bazie najnowszego oprogramowania.

Inne zmiany i nowości w Surfshark

Liczba serwerów Surfsharka nigdy nie była przesadnie imponująca, ale firma stale dodaje nowe lokalizacje. Na chwilę obecną ten fenomenalny VPN ma już ponad 1700 serwerów w 66 krajach. To naprawdę imponujący wzrost w porównaniu do 1050 serwerów w 61 krajach zaledwie osiem miesięcy temu.

Zobacz także: Najlepszy VPN do Netflixa – przeglądaj zagraniczną ofertę lubianej platformy!

Warto też wspomnieć, że nazwy funkcji HackLock i BlindSearch zostały zmienione. Teraz to kolejno Surfshark Alert i Surfshark Search.

Promocja na VPN Surfshark – teraz 81% taniej!

SurfShark - najlepszy VPN

Surfshark to kapitalny VPN, znacznie zwiększający bezpieczeństwo w Sieci i pozwalający zachować anonimowość podczas przeglądania Internetu. Dzięki niemu możemy sprawić, iż hakerzy i inne niepożądane osoby zobaczą, że np. przebywamy w Las Vegas, kiedy w rzeczywistości znajdujemy się w swoim mieszkaniu w Krakowie. Wyróżnia go wojskowy standard szyfrowania, polityka braku logów i podwójny łańcuch MultiHop. Za pomocą tego programu bez trudu uzyskamy dostęp do zagranicznej oferty Netflixa, odblokujemy zablokowane strony i obejdziemy Wielką Chińską Zaporę Sieciową, gdy postanowimy odwiedzić Państwo Środka.

Surfshark w skrócie:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i prywatność w Internecie
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflix, Hulu)
  • Ma świetne aplikacje
  • Oferuje wsparcie przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy
  • Nie ogranicza liczby urządzeń, na których można korzystać z jednej licencji
  • Blokuje reklamy, złośliwe oprogramowanie i skrypty śledzące dzięki funkcji CleanWeb
  • Zapewnia aplikacje na wszystkie najważniejsze platformy (m.in. na Androida, iOS, Windowsa, macOS-a i Linuxa)

Sam jestem użytkownikiem Surfsharka i mogę go z czystym sumieniem polecić. Tym bardziej teraz, gdy można go kupić w fenomenalnej cenie i w momencie, gdy dostał protokół Wireguard. Przetestowałem go i wzrost szybkości jest naprawdę zauważalny.

Przez ograniczony czas 2-letni abonament Surfsharka można kupić za jedyne 9,66 zł miesięcznie, czyli w sumie 231,80 zł. To naprawdę dobra cena, gdy weźmie się pod uwagę inne VPN-y – ciężko znaleźć taki, którego 24-miesięczna subskrypcja kosztuje mniej niż 400 zł.

Kup 2-letni abonament Surfshark za 231,80 zł (9,66 zł miesięcznie)

Okazja może w każdej chwili dobiec końca, więc nie warto zwlekać z zakupem. Surfshark to bezapelacyjnie jeden z najlepszych VPN–ów na rynku, a już na pewno najtańszy z grona tych wartych uwagi. Inwigilacja w Internecie cały czas przybiera na sile, więc zdecydowanie warto korzystać z tego typu programów.

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy