ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Nowości Apple

To nie koniec nowości, czyli co Apple może pokazać w listopadzie

Autor: Mariusz Nowak Kategoria: Artykuły

Apple organizowało dotychczas wydarzenia we wrześniu i październiku, koncentrując się najpierw na Apple Watch Series 6 i iPadzie Air, a następnie na nowych modelach iPhone’a 12 i HomePod mini. Nadal jest kilka produktów, które firma ma wprowadzić na rynek przed końcem roku. Czy więc zobaczymy listopadowe wydarzenie? Od AirPods Studio po komputery z procesorami ARM, wciąż są nowe urządzenia, które mamy zobaczyć w tym roku. Poniżej przedstawiamy informacje na temat nowości Apple, które nie pojawiły się na październikowym wydarzeniu.

Zobacz także: iPhone 12 – porównanie modeli. Który jest dla Ciebie?

O AirPods Studio wiemy od dawna

Apple planuje dodać wysokiej klasy słuchawki nauszne AirPods Studio do swojej oferty. Niektóre plotki sugerują, że może to być produkt, który zostanie wprowadzony na rynek przed końcem 2020 roku. Spekulowano, że AirPods Studio pojawią się na październikowym wydarzeniu, ale ogromny przeciek przedstawiający to, co zobaczyliśmy ostatecznie nie obejmował tego akcesorium i okazał się prawdziwy.

Nowości Apple

Zarówno ‌AirPods‌, jak i AirPods Pro zostały wprowadzone na rynek w późniejszych miesiącach roku, więc wciąż jest duża szansa, że ​​w tym roku dostaniemy nowe słuchawki. Według plotek, będą oferowały aktywną redukcję szumów i projekt w stylu retro. Zobaczymy zarówno model premium wykonany z wysokiej jakości materiałów, jak i sportowy z oddychających, lżejszych materiałów. Słuchawki mogą mieć magnetyczne nauszniki i wyściółkę pałąka na głowę, które można wymieniać, aby uzyskać unikalny wygląd, podobnie jak paski do Apple Watch. Wyposażone mogą być w funkcje, takie jak wykrywanie uszu, dzięki czemu nie będziemy musieli pilnować prawej i lewej strony.

AirTag, czyli produkt widmo

Od ponad roku słyszymy plotki o akcesorium Apple do śledzenia przedmiotów opartych na technologii Bluetooth, ale nigdy nie było jasnej daty premiery. Miałoby sens zaprezentowanie AirTag wraz z nowymi iPhone’ami, biorąc pod uwagę zależność między nimi, ale tak się nie stało.

‌AirTag‌ to małe urządzenia do śledzenia wyposażone w Bluetooth, które można dołączyć do ważnych przedmiotów, które łatwo zgubić. Nie ma gwarancji, że zobaczymy ten produkt w 2020 roku. Pisaliśmy już o nim w 2019 roku, dlatego jest szansa, że ​​nie zobaczymy ich w tym roku. Jon Prosser, który ma mieszane osiągnięcia, jeśli chodzi o raportowanie planów Apple, niedawno powiedział, że AirTag zadebiutują dopiero w marcu 2021 roku.

Nowości Apple

Komputery Apple z procesorami ARM

Pierwszy Mac z chipem Apple pojawi się przed końcem 2020 roku, więc możemy liczyć na przynajmniej jedną premierę w listopadzie lub grudniu – takie informacje firma podała w czerwcu. Nie wiadomo jeszcze, który model dostanie nowy procesor, ale z plotek wynika, że ​​kandydaci to między innymi nowy MacBook Pro, nowy MacBook Air, odmieniony 12-calowy MacBook lub nowy 24-calowy iMac.

Apple pracuje nad zmodernizowanym 14-calowym MacBookiem, który będzie podobny do 16-calowego modelu Pro oraz przeprojektowanym 24-calowym komputerem all-in-one, który zastąpi 21,5-calowego iMaca. Wprowadzenie obu byłoby idealnym momentem zaprezentowania procesorów zaprojektowanych przez firmę z Cupertino. To będzie jedna z najważniejszych nowości Apple w tym roku.

Nowości Apple

Apple TV czeka na zmiany

Plotki o Apple TV nowej generacji krążą od miesięcy. Nie mieliśmy nowej wersji ‌przystawki‌ od 2017 roku i już dawno czekamy na aktualizację.

Mówi się, że spółka Tima Cooka pracuje nad wieloma wersjami, w tym nad jedną z układem A14X, który oferuje wydajność podobną do konsoli. Krążą również pogłoski o nowym pilocie z integracją aplikacji Lokalizator. Jednak według sierpniowego raportu Bloomberga, nowy model może być gotowy do uruchomienia dopiero w 2021 roku.

Wydarzenie listopadowe, albo inny sposób prezentacji nowości Apple

Jest szansa, że ​​Apple może zorganizować trzecie wydarzenie w tym roku, aby pochwalić się nowymi produktami, ponieważ komputery Mac są przynajmniej godnymi takiego splendoru. Oczywiście w tej chwili nie ma takie gwarancji, ponieważ sprzęty, które wciąż są na horyzoncie, mogą również zadebiutować poprzez komunikat prasowy

Źródło: MacRumors

Sprawdź najnowsze wpisy