Nowa oferta T-Mobile na kartę została ogłoszona przez magentowego operatora dziś rano. Poznaliśmy szczegóły oferty, dotyczące zasad jej funkcjonowania, dostępnych starterów oraz pakietów internetu. Tajemnicą nie są także ceny nowej oferty.

Nowa oferta T-Mobile na kartę – podstawowe informacje

W taryfie GO! za minutę połączenia głosowego zapłacimy 33 gr. Wysłanie jednej wiadomości SMS wiąże się natomiast z opłatą w wysokości 22 gr. Koszt wysłania wiadomości MMS lub wiadomości MMS na adres e-mail to 33 gr (opłata za każde 100 kb). Wykorzystanie 1 MB internetu na terenie kraju kosztuje 22 gr. Wymiana karty SIM wiąże się z opłatą w wysokości 10 zł. Na stronie T-Mobile można się zapoznać ze szczegółowym cennikiem.

Co z długością ważności konta? To zależy od kwoty doładowania:

  • 5,00 zł – 29,00 zł – 31 dni
  • 30,00 zł – 49,00 zł – 60 dni
  • 50,00 zł -99,00 zł – 100 dni
  • 100,00 zł – 500,00 zł – 150 dni

Powyższe dane dotyczą okresów, przez jakie można wykonywać i odbierać połączenia. Dodatkowo przy dowolnej kwocie doładowania do powyższych ilości dni T-Mobile dodaje bonusowe 31 dni okresu pasywnego. W tym czasie można odbierać połączenia.

T-Mobile w ramach nowej oferty na kartę ma też propozycję dla osób, które oczekują roku ważności konta. Do tego jednak przejdziemy za chwilę.

GO! bez limitów lub rok ważności konta

Żeby nie martwić się opłatami, gdy np. dużo dzwonimy lub wysyłamy więcej wiadomości niż zazwyczaj, w ramach taryfy GO! możemy korzystać z opcji bez limitów. Co miesiąc zapłacimy określoną kwotę, a w zamian otrzymamy możliwość nielimitowanych rozmów i nielimitowanego wysyłania wiadomości, a także dostaniemy określony pakiet internetu. W ramach opcji bez limitów dostępne są następujące warianty:

  • Bez limitu S – rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, a także 10 GB internetu (limit w UE: 1 GB). Cena: 20 zł co 30 dni.
  • Bez limitu M – rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, a także 20 GB internetu (10 GB z oferty oraz 10 GB po doładowaniu za 25 zł). Limit internetu w UE: 2,71 GB. Cena: 25 zł co 30 dni.
  • Bez limitu L – rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, a także 30 GB internetu (15 GB z oferty oraz 15 GB po doładowaniu za 30 zł). Limit internetu w UE: 3,25 GB. Cena: 30 zł co 30 dni.

Po wykorzystaniu limitu GB w UE, za 1 GB zapłacimy 18,45 zł. Warto zauważyć, że w przypadku wybrania wariantu L otrzymujemy również dostęp do usługi Supernet Video (jakość DVD). Dzięki temu nie tracimy transferu danych, gdy korzystamy m.in. z takich aplikacji, jak Netflix, Player, YouTube, TikTok, WP Pilot czy TVP VOD.

Każdy z wyżej opisanych wariantów można aktywować w aplikacji Mój T-Mobile lub za pomocą odpowiedniego kodu ekspresowego:

  • Bez limitu S – *500*1*3#
  • Bez limitu M – *500*1*2#
  • Bez limitu L – *500*1*1#

T-Mobile posiada w nowej ofercie również opcję rok ważności konta. Dostępny jest starter z tą opcją w pakiecie, można również aktywować ją kodem *508*1# lub w aplikacji Mój T-Mobile. Wiąże się to jednak z opłatą w wysokości 20 zł. Usługa wydłużająca ważność konta maksymalnie do 365 dni jest jednorazowa.

Startery GO! – ile kosztują?

T-Mobile proponuje klientom startery 365 dni lub bez limitów. Oba kosztują po 5 zł i jest to też kwota przyznana na start. Ważność konta wynosi 14 dni, natomiast dodatkowy okres pasywny – 31 dni. Oferta na starterze jest zgodna z cennikiem taryfy GO!, chyba że aktywujemy odpowiedni wariant bez limitu. Ostatnią propozycją jeśli chodzi o startery jest starter 30 GB i bez limitów. Kosztuje on 30 zł, ważność konta wynosi 60 dni oraz dodatkowe 31 dni okresu pasywnego. W ramach tego startera automatycznie otrzymujemy wariant bez limitu L i możemy z niego korzystać od razu po aktywacji karty SIM.

Nowa oferta T-Mobile na kartę – kto i od kiedy może z niej skorzystać?

T-Mobile przy przedstawieniu nowej taryfy GO! wyjaśniło, do kogo jest ona skierowana. Mogą z niej skorzystać nowi klienci operatora, którzy zakupią starter dedykowany właśnie tej taryfie. Co z dotychczasowymi klientami T-Mobile, którzy chcieliby przejść na nową taryfę? Mogą oni to zrobić za pomocą kodu ekspresowego *531*1#. Alternatywna metoda to wysłanie SMS-a o treści GO na numer 8033. Analogicznie jest w przypadku nowych klientów T-Mobile, którzy zakupili starter dedykowany innej taryfie. Trzeba jednak pamiętać, że po zmianie taryfy na GO! nie ma możliwości odwrotu. Nie będziemy już mogli zwyczajnie powrócić do naszej starej taryfy.

Czytaj także: Oto najbardziej kontrowersyjne ciasto roku! T-Mobile stworzyło tort 5G

Osoby zainteresowane taryfą GO! nie muszą czekać. Magentowy operator poinformował, że można ją aktywować już od dzisiaj.

źródło: T-Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.