Premiery gier października 2020 mamy już za sobą, więc najwyższa pora przyjrzeć się tytułom, które zadebiutują w przyszłym miesiącu. Nie da się ukryć, że listopad będzie naprawdę atrakcyjnym okresem dla miłośników elektronicznej rozgrywki. Wówczas zadebiutują m.in. takie produkcje jak Cyberpunk 2077 i Demon’s Souls Remake. Przechodząc do konkretów…

Premiery gier listopad 2020

1. Assassin’s Creed: Valhalla

Premiery gier listopad 2020 - Assassin's Creed Valhalla

Assassin’s Creed: Valhalla to kolejna odsłona popularnej serii wykreowanej przez Ubisoft. Akcja gry rozgrywa się w IX-wiecznej Anglii, a gracz wciela się w postać Eivora – mężczyzny lub kobiety rządzącej klanem wikingów. Bohaterowie przemierzyli sporą część świata, ale ostatecznie postanowili osiąść w Anglii, co nie spodobało się Alfredowi Wielkiemu, który uważa się za władcę wspomnianego państwa. Nie obejdzie się bez kłopotów.

Gra trafi do sprzedaży 10 listopada 2020 roku na PC, PlayStation 4, Xboxa One i Xboxa Series X. Dwa dni później zadebiutuje również na PlayStation 5.

2. Demon’s Souls Remake

Demon's Souls - premiery gier listopad 2020

Jak sama nazwa wskazuje, Demon’s Souls Remake to remake hitu z 2009 roku. Produkcja została przebudowana nie do poznania, dzięki czemu jej oprawa audiowizualna prezentuje się wprost fenomenalnie. Akcja gry rozgrywa się w królestwie Boletaria, które zostało opanowane przez tajemnicze siły, pochłaniające ludzkie dusze. Uwolnił je król Allant, który wraz ze złowrogim bóstwem, staje się celem postaci, którą kieruje gracz.

Premiera Demon’s Souls Remake odbędzie się 12 listopada 2020 roku. Gra będzie dostępna tylko na PlayStation 5.

3. Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty Black Ops Cold War - premiery gier listopad 2020

Call of Duty: Black Ops Cold War to kolejna gra z serii Call of Duty, tym razem będąca bezpośrednią kontynuacją Black Opsa z 2010 roku. Akcja wyczekiwanej produkcji rozgrywa się w czasach Zimnej Wojny, a naszym zadaniem będzie pokrzyżowanie planów pewnemu agentowi KGB. Gra zaoferuje też uwielbiany przez graczy tryb zombie z zupełnie nowym wątkiem fabularnym oraz rozbudowany multiplayer. Co ważne, wszystkie aktualizacje będą w pełni darmowe – nie będzie trzeba płacić za nowe mapy.

Premiera Call of Duty: Black Ops Cold War odbędzie się 13 listopada 2020 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4, Xboxa One, Xboxa Series X oraz PlayStation 5.

4. Cyberpunk 2077

Najważniejsze premiery gier listopad 2020 - Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 to bezapelacyjnie najgłośniejsza premiera listopada. Akcja gry rozgrywa się w retrofuturystycznym świecie opanowanym przez megakorporacje. Wcielamy się tu w postać najemnika lub najemniczki o pseudonimie V, która pnie się po szczeblach przestępczej kariery. Kłopoty zaczynają się w momencie, gdy bohater/bohaterka przechwytuje czip będący sposobem na nieśmiertelność.

Premiera gry odbędzie się 19 listopada 2020 roku. Cyberpunk 2077 trafi na PC, PlayStation 4, Xboxa One, Xboxa Series X oraz PlayStation 5.

Premiery gier listopad 2020 – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o nasze zestawienie największych premier tytułowego miesiąca. W listopadzie zdecydowanie będzie w co grać.

Zobacz także: Rozłożone PlayStation 5 – Sony pokazuje bebechy nowej konsoli

Koniecznie dajcie znać w komentarzach, za którymi produkcjami czekacie najbardziej!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.