Cena Huawei Watch GT 2 Pro w naszym kraju wydaje się być zachęcająca. Szczególnie wtedy, kiedy spojrzy się na specyfikację urządzenia. Kilka dni temu Huawei zaprezentował swoje nowe produkty na rynku globalnym, a teraz przyszła pora na to, by wprowadzić część z nich do Polski. Nowy smartwatch jest jednym z urządzeń, które trafia właśnie do sprzedaży.

Cena Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro
Huawei Watch GT 2 Pro

Szerzej o specyfikacji nowego smartwatcha, pisałem przy okazji jego globalnej premiery. Warto jednak przypomnieć najważniejsze cechy produktu. Wyświetlacz OLED o średnicy 1,39 cala (rozdzielczość 454×454 pikseli), który przed uszkodzeniem chroniło będzie szafirowe szkło. Do tego dochodzi koperta wykonana z tytanu oraz ceramiczny tył (bezprzewodowe ładowanie zgodne z Qi, czyli można korzystać z ładowania zwrotnego). Widać więc, że mówimy tutaj o produkcie premium. Autorski procesor od Huawei, czyli Kirin A1 oraz system (LiteOS), dopełniają obrazu sytuacji. Do tego dochodzi odtwarzanie muzyki czy rozmawianie przez zegarek oraz wodoodporność do 5 ATM.

Huawei Watch GT 2 Pro
Huawei Watch GT 2 Pro

Cena Huawei Watch GT 2 Pro w Polsce została ustalona na 1399 złotych. Sprzęt pojawi się w dwóch wersjach – sportowej oraz klasycznej, które różniły się będą paskiem. Jeden będzie miał skórzany pasek, a drugi silikonowy. Decydując się na zakup produktu w przedsprzedaży, która startuje dziś, otrzymuje się za przysłowiową złotówkę słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3i. Można więc powiedzieć, że to całkiem sensowna cena, więc warto się nimi zainteresować.

Huawei przygotował jeszcze inne produkty, które trafiają właśnie do sprzedaży. W przypadku Watch Fit w przedsprzedaży (15.09-30.09) dostanie się inteligentną wagę Huawei AH100, a będzie można skorzystać z promocji od 15 do 30 września. Pojawią się także dwa nowe tablety – MatePad T10s oraz MatePad T10. Tutaj w przedsprzedaży (15-30.09) także za darmo dostanie się wagę AH100 oraz 30-dnionwy dostęp do aplikacji Diet&Training by Ann.

Huawei Watch Fit
Huawei Watch Fit

Zobacz też: Problem z instalacją aplikacji z Google Play? Nie jesteś w tym sam.

Ceny nowych urządzeń Huawei w Polsce

  • Huawei Watch GT 2 Pro – cena 1399 złotych
  • Huawei Watch Fit – cena 499 złotych
  • Huawei MatePad T10s – cena 699 złotych (wersja Wi-Fi 2/32 GB); 849 złotych (Wi-Fi/LTE 2/32 GB)
  • Huawei MatePad T10 – cena 599 złotych (wersja Wi-Fi 2/32 GB); 699 złotych (Wi-Fi/LTE 2/32 GB)
Huawei MatePad T10s
Huawei MatePad T10s
Huawei MatePad T10
Huawei MatePad T10
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.