Netflix to niekwestionowany lider branży streamingowej skupiającej się na filmach i serialach. Z platformy korzystają miliony osób na całym świecie, a w celu utrzymania ich zainteresowania gigant bez przerwy aktualizuje zawartość swojej biblioteki. W ciągu ostatnich trzech dni, z dzisiejszym włącznie, na Netflixie pojawiło się kilka interesujących nowości, ale także co nieco usunięto i zaplanowano kasację kilku pozycji na później. Niestety niekiedy licencje na poszczególne tytuły dobiegają końca, więc serwis jest zmuszony do usunięcia ich ze swojej oferty, co ma obecnie miejsce. Wracając do konkretów, oba zestawienia można znaleźć w dalszej części niniejszego artykułu.

„Kokainowy Rick” to jedna z nowości na Netflixie – wrzesień 2020

Netflix w wersji demo

Netflix bardzo dba o swoich subskrybentów. Co prawda w ciągu ostatnich trzech dni platforma nie dodała zbyt dużo, ale jak to mówią – lepsze to, niż nic. Przechodząc do konkretów, pełna lista ostatnich nowości prezentuje się następująco:

 1. Close Enough (2020) [8 odcinków] [+ napisy, + audio] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,9/10, IMDB: 8/10
 2. Ja teraz kłamię (2019) [+ napisy, + audio] – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Polska
  • Filmweb: 5,3/10, IMDB: 5,1/10
 3. Mali przyjaciele / Buddi (2020) [8 odcinków] [+ napisy, + audio] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • IMDB: 7,7/10
 4. Kokainowy Rick / White Boy Rick (2018) [+ napisy, + audio] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,3/10, IMDB: 6,4/10

Zobacz także: Słabe wyniki „Tenet” i „Mulan” w box office. Kolejne premiery mogą się opóźnić

Za najciekawszą z dodanych pozycji można bez wątpienia uznać film zatytułowany „Kokainowy Rick”. Opowiada on historię nastolatka, który za cichym przyzwoleniem ojca-kryminalisty, rozpoczyna swój własny szemrany biznes. Jak powszechnie wiadomo, dobra passa nigdy nie trwa wiecznie, bo życiem chłopaka zaczynają się interesować władze. W rolach głównych Matthew McConaughey, Richie Merritt i Bel Powley. Skoro nowości mamy już za sobą, nie przedłużajmy i przejdźmy do zestawienia tytułów, które zostały usunięte i tych, które już niedługo opuszczą Netflixa. Wygląda ono tak:

 1. Puzzle (2018)już usunięto – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,3/10, IMDB: 6,7/10
 2. Ósma klasa / Eighth Grade (2018)już usunięto – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,3/10, IMDB: 7,4/10
 3. W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje / National Lampoon’s European Vacation (1985)data usunięcia: 18.09.2020 – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,8/10, IMDB: 6,2/10
 4. Umysł w ogniu / Brain on Fire (2016) data usunięcia: 19.09.2020 – gatunek: biograficzny, kraj pochodzenia: Kanada
  • Filmweb: 7/10, IMDB: 6,6/10

Na szczęście „wylatują” same filmy, do których większość ludzi przywiązuje się znacznie mniej niż do seriali. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że uzupełniono też tłumaczenia w „Wojnie o prąd”. Dajcie znać w komentarzach poniżej, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.