Netflix to obecny lider w branży serwisów streamingowych z filmami i serialami w ofercie. Aby pozostać numerem jeden, platforma bardzo dba o nastroje swoich użytkowników, poprawiając je regularnie dodawanymi nowościami. Dziś na Netflixie pojawiła się garść ciekawych tytułów, które bez dwóch zdań przypadną wielu osobom do gustu, ale niestety usunięto też dwie pozycje i zaplanowano kasację kolejnej na później. Usuwanie filmów czy seriali nie jest oczywiście niczym nowym, bo nie zawsze opłaca się odnawiać ich licencje. W każdym razie – wszystkie listy można znaleźć w dalszej części niniejszego artykułu.

„Zabójcze maszyny” już na Netflix – piątkowe nowości (wrzesień 2020)

Zabójcze Maszyny Netflix

Ciężko o dzień, w którym na Netflixie nie zadebiutowałaby choć jedna nowość. Dzisiejsza aktualizacja biblioteki serwisu nie jest przesadnie pokaźna, ale z drugiej strony zawsze mogło być gorzej. Nie ma sensu przedłużać, bo wszyscy jesteśmy tu po konkrety – pełna lista dodanych tytułów prezentuje się następująco:

 1. Mur / La valla (2020) [odcinek S01E01] [+ napisy, + audio] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Hiszpania
  • IMDB: 6,7/10
 2. Tata poszukiwany / Dad Wanted (2020) [+ napisy, + audio] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Meksyk
  • Filmweb: 5/10
 3. The Duchess (2020) [6 odcinków] [+ napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
  • Filmweb: 4,5/10, IMDB: 6,9/10
 4. Zabójcze maszyny / Mortal Engines (2018) [+ napisy, + audio] – gatunek: Sci-Fi, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 5,9/10, IMDB: 6,1/10
 5. Rodzinny biznes / Family Business (2019) [6 odcinków] [+ napisy, + audio] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Francja
  • Filmweb: 6,8/10, IMDB: 7,2/10

Zobacz także: Piątkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – „Odmieńcy” i inne nowości w sam raz na weekend

Za najciekawszą z dzisiejszych nowości można z powodzeniem uznać film pod tytułem „Zabójcze maszyny”. Akcja produkcji rozgrywa się tysiące lat po kataklizmie, który zniszczył cywilizację. Z czasem ludzkość w końcu narodziła się na nowo i dostosowała się do panujących warunków, w których ogromne miasta przemierzają Ziemię. Z czasem dwójka zupełnie różnych od siebie bohaterów nawiązuje sojusz, który może wiele namieszać. W rolach głównych Hera Hilmar, Robert Sheehan i Hugo Weaving. Skoro nowości już za nami, skupmy się na mniej przyjemnej części dzisiejszej aktualizacji oferty Netflixa. Przechodząc do konkretów, lista skasowanych tytułów i tych, które niedługo opuszczą platformę, wygląda tak:

 1. Ciche miejsce / Quiet Place (2018) już usunięto – gatunek: Sci-Fi, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,7/10, IMDB: 7,5/10
 2. Jane (2018) już usunięto – gatunek: biograficzny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 7,6/10, IMDB: 7,8/10
 3. Jurassic World: Upadłe królestwo / Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)data usunięcia: 17.09.2020 – gatunek: Sci-Fi, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,1/10, IMDB: 6,2/10

To by było wszystko z dzisiejszych zmian w bibliotece Netflixa. Dajcie znać w sekcji komentarzy poniżej, które nowości zainteresowały was najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.