Zestawienie wrześniowych premier gier mamy już za sobą, więc najwyższa pora przyjrzeć się tytułom, które zadebiutują w październiku 2020. Nie da się ukryć, że w przyszłym miesiącu na rynek trafi całkiem sporo ciekawych produkcji. W niniejszym tekście wybrałem cztery, które można uznać z najważniejsze. Ich lista rozpoczyna się poniżej.

Najważniejsze premiery gier – październik 2020

1. Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas

Crash Bandicoot Najwyższy czas - premiery gier październik 2020

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas to kolejna odsłona przygód przyjaznego Jamraja, będąca bezpośrednią kontynuacją Crash Bandicoot 3: Warped. Historia rozpoczyna się od momentu zakończenia trzeciej części gry, zakładając, że wydarzenia ukazane w poprzednich przygodach Crasha w ogóle nie miały miejsca. Zadaniem gracza będzie powstrzymanie złoczyńców – Neo Cortexa, Dr. N. Tropy i Uka Uka – przed zawładnięciem światem. Jak nietrudno się domyślić, nie będzie to łatwym zadaniem.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas zadebiutuje już 2 października 2020 roku. Gra będzie dostępna na PlayStation 4 i Xboxie One.

2. Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons - premiery gier październik 2020

Star Wars: Squadrons jest kolejną grą z uniwersum Gwiezdnych Wojen. To kosmiczna strzelanka, której główną atrakcją będą starcia pomiędzy dwiema drużynami: Imperium i Nową Republiką. Do rąk graczy zostanie oddany cały arsenał śmiercionośnych maszyn – począwszy od myśliwców TIE, a na X-Wingach kończąc. Choć gra jest nastawiona na rozgrywkę wieloosobową, to twórcy nie zapomnieli o kampanii dla jednego gracza. Co ciekawe, Star Wars: Squadrons będzie wspierać cross-play, czyli rozgrywkę międzyplatformową.

Opisywana produkcja zadebiutuje 2 października 2020 roku. Trafi na PC, Xboxa One i PlayStation 4.

3. FIFA 21

Fifa 21 - premiery gier październik 2020

Jeśli chodzi o premiery gier października 2020, to nie można zapomnieć o FIFIE 21. To kolejna odsłona szalenie popularnego cyklu, która według słów EA, ma przynieść całkiem sporo nowości względem FIFY 20. Usprawnień doczekał się m.in. tryb kariery, a ponadto bardziej przyłożono się do sztucznej inteligencji zawodników sterowanych przez komputer. Porywającej fabuły rzecz jasna tutaj nie uświadczymy.

FIFA 21 zadebiutuje już 9 października 2020 roku. Gra trafi na wszystkie najważniejsze platformy, czyli PC, PlayStation 4, Xboxa One i Nintendo Switch. W grudniu ma się także pojawić na konsolach nowej generacji.

4. Watch Dogs: Legion

Watchdogs Legion  - premiery gier październik 2020

Ostatnim tytułem w dzisiejszym zestawieniu jest Watch Dogs: Legion, czyli kolejna odsłona popularnej serii Ubisoftu. Akcja gry ma miejsce w Londynie po opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię. Od tego czasu cały kraj zaczął przechodzić gwałtowne zmiany, których negatywne skutki zaczęli odczuwać zwykli obywatele. W związku z niekompetencją rządu, kontrolę nad Londynem przejęłą tajemnicza organizacja Albion. Hakerzy z grupy DedSec, której członkiem jest główny bohater, zamierzają zmienić bieg historii, stając się swojego rodzaju ruchem oporu. Rzecz jasna nie będzie to łatwym zadaniem.

Premiera Watch Dogs: Legion odbędzie się 29 października 2020 roku. Gra zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xboxie One, a z czasem także na konsolach nowej generacji.

Premiery gier październik 2020 – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli chodzi o najważniejsze tytuły, które ujrzą światło dzienne w zbliżającym się miesiącu. Październik będzie naprawdę interesującym okresem dla fanów elektronicznej rozrywki.

Zobacz także: Wygląd Xbox Series S i cena – najmniejsza konsola Microsoftu zaprezentowana

Dajcie znać w komentarzach, na które gry z powyższego zestawienia czekacie najbardziej!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.