VPN-y w dzisiejszych czasach są podstawą w arsenale wszystkich osób, które przykładają uwagę do swojej prywatności w internecie. Nie jest tajemnicą, że regularne ceny większości tego typu programów potrafią być astronomiczne, ale na szczęście wiele firm organizuje regularne promocje. Surfshark to jeden z najlepszych VPN-ów w branży, którego jeszcze przez niecały tydzień można kupić w naprawdę fenomenalnej cenie, nieprzekraczającej 7,50 zł za miesiąc. To naprawdę dobra okazja, z której zdecydowanie warto skorzystać, bo już 9 września abonament stanie się droższy.

Okazja na VPN Surfshark – kup teraz za śmiesznie niską kwotę, by później nie żałować

VPN SurfShark okazja

Na samym początku ustalmy, że osoby, które nie wiedzą, co to jest VPN, zdecydowanie powinny przeczytać podlinkowany tekst. Nie ma co owijać w bawełnę: Surfshark to naprawdę świetny program, którego subskrypcję jeszcze przez kilka dni można kupić naprawdę tanio. Mowa tu bowiem o cenie 7,39 zł za miesiąc, co w przypadku 2-letniego abonamentu przekłada się na jedyne 177,36 zł. To niesamowicie atrakcyjna kwota, będącą 83% obniżką z astronomicznej ceny regularnej na poziomie 1070 zł.

Kup 2-letni abonament Surfshark 83% taniej – za 177,36 zł (7,39 zł / miesiąc)

Firma Surfshark poinformowała nas, że powyższa cena zostanie zwiększona już 9 września. Na razie nie wiadomo jakiego wzrostu można się spodziewać, choć zapewne będzie dość zauważalny. Dlatego też lepiej skorzystać z opisywanej okazji, póki jeszcze obowiązuje.

Zobacz także: Dlaczego płatny VPN jest lepszy od darmowego? Tłumaczymy

Okazja na VPN Surfshark – dlaczego warto wybrać ten program?

O Surfsharku rozpisaliśmy się szerzej w poświęconym mu artykule, więc nie ma sensu się powtarzać. Przypomnimy sobie za to jego najważniejsze cechy, cytując fragment wspomnianego tekstu. Mianowicie:

  • Zapewnia bezpieczeństwo i prywatność w internecie
  • Odblokowuje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Ma świetne aplikacje
  • Gwarantuje ponad 1700 serwerów w 63 krajach
  • Oferuje wsparcie przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy
  • Nie ogranicza liczby urządzeń, na których można korzystać z jednej licencji
  • Blokuje reklamy, złośliwe oprogramowanie i skrypty śledzące dzięki funkcji CleanWeb
  • Zapewnia aplikacje na wszystkie najważniejsze platformy (m.in. na Androida, iOS, Windowsa, macOS-a i Linuxa)

Zobacz także: Jak oglądać filmy i seriale dostępne w zagranicznej ofercie Netflixa? Oto prosty sposób dzięki VPN-owi

Mówiąc zwięźlej, Surfshark będzie strzałem w dziesiątkę dla wszystkich osób, którym zależy na pozostaniu anonimowym w internecie. Program sprawdzi się również wtedy, gdy będziemy chcieli obejrzeć film czy serial z zagranicznej oferty Netflixa lub odwiedzić Chiny, bo bez trudu omija Wielką Chińską Zaporę Sieciową. Jeśli chodzi o szybkość, to na tej płaszczyźnie Surfshark również daje radę.

Kup 2-letni abonament Surfshark 83% taniej – za 177,36 zł (7,39 zł / miesiąc)

Okazja na VPN Surfshark – podsumowanie

Korzystając z VPN-a, świadomie sprzeciwiamy się rosnącej inwigilacji w internecie. Żyjemy bowiem w czasach, w których nasze dane są niezwykle łakomym kąskiem dla wielu firm i różnego rodzaju hakerów. Warto się zabezpieczyć, wybierając Surfsharka i płacąc jedynie 177,36 zł za 24-miesięczny abonament. Przypominając raz jeszcze, tak atrakcyjna cena obowiązuje tylko do 9 września.

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto korzystać z VPN-a

Osobiście używam Surfsharka na co dzień i z czystym sumieniem mogę polecić ten program. Jest tani, a do tego dorównuje wielu droższym konkurentom. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach!

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.