W dzisiejszy czasach wszyscy powinni korzystać z VPN-ów, bo na każdym kroku czają się firmy łase na prywatne dane internautów. Dobre programy tego typu pozwalają pozostawać anonimowym w Sieci, dzięki czemu nikt nie będzie w stanie cię zidentyfikować. Mianem „dobrego” zdecydowanie można określić NordVPN. 2-letni abonament tego popularnego VPN-a jest aktualnie dostępny do kupienia w fenomenalnej cenie, choć tylko przez ograniczony czas. To naprawdę dobra okazja, której lepiej nie przegapić.

Przecena na 2-letni abonament NordVPN

NordVPN przecena 2-letni abonament

Jeśli nie wiesz, co to jest VPN i czy go potrzebujesz, to przeczytaj podlinkowany tekst, a wszystkie twoje wątpliwości zostaną rozwiane. Jakiś czas temu NordVPN został poddany drobiazgowej kontroli, a jej wyniki nie pozostawiły wątpliwości, że to jeden z najlepszych VPN-ów dostępnych obecnie na rynku. Co ciekawe, aktualnie można go kupić aż 68% taniej, bo za jedyne 3,30 euro (ok. 14,49 złotych) miesięcznie w przypadku 2-letniego abonamentu. Łącznie za całość wychodzi 79,21 euro (ok. 348 złotych) zamiast 255,36 euro, czyli mniej więcej 1121 złotych. Nie da się ukryć, że przecena jest ogromna. Oferta obowiązuje tylko do połowy września, więc lepiej się pospieszyć.

Kup 2-letni abonament NordVPN 68% taniej – za ok. 348 zł (~14,49 zł / miesiąc)

Przecena na NordVPN – dlaczego warto z niej skorzystać?

Dotychczas najbardziej opłacalnym pakietem oferowanym przez NordVPN był ten 3-letni. Jego cena była zauważalnie wyższa od 2-letniego, więc nie każdy mógł sobie pozwolić na tak duży wydatek. Firma zdecydowała się wyjść naprzeciw osobom, które nie chcą się wiązać z jednym dostawcą na tak długo, a w dodatku nie uśmiecha im się wydawanie ponad 500 złotych na subskrypcję programu. To limitowana okazja, która prędko może się nie powtórzyć.

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto korzystać z VPN-a

O właściwościach NordVPN rozpisałem się już dawno temu, dlatego nie ma sensu powielać informacji. Cytując jedynie fragment wspomnianego tekstu, NordVPN wyróżniają następujące czynniki:

  • Bezpieczeństwo i ochrona prywatności w internecie
  • Wsparcie 24/7/365
  • Odblokowywanie dostępu do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych (m.in. Netflixa)
  • Naprawdę szybkie transfery
  • Prawie 5400 serwerów w 59 krajach
  • Wysokiej jakości aplikacje, które w dodatku są dostępne na wszystkich najpopularniejszych platformach
  • Blokowanie reklam i złośliwych stron internetowych dzięki zaawansowanej funkcji CyberSec

Kup 2-letni abonament NordVPN 68% taniej – za ok. 348 zł (~14,49 zł / miesiąc)

W dużym skrócie: NordVPN będzie idealnym wyborem dla wszystkich, którym zależy na pozostaniu anonimowym w internecie, a także dla tych, którzy od czasu do czasu lubią obejrzeć film czy serial z zagranicznej oferty Netflixa lub odwiedzić Państwo Środka, bo program bez trudu omija Wielką Chińską Zaporę Sieciową.

Przecena na 2-letni abonament NordVPN – podsumowanie

NordVPN organizuje regularne promocje, ale dzisiejsza jest jedną z najciekawszych od dawna, dlatego warto z niej skorzystać. Inwigilacja w internecie ma się bardzo dobrze, a porządny program typu VPN pozwala stawić jej czoła. Wybierając NordVPN, nie można się pomylić.

Zobacz także: Dlaczego płatny VPN jest lepszy od darmowego? Tłumaczymy

Pod koniec warto jeszcze raz przypomnieć, że przecena na 2-letni abonament NordVPN jest ograniczona czasowo. Ktoś z was się skusi? Dajcie znać w komentarzach!

Odnośniki w niniejszym tekście to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.