Nowa oferta Play Now TV BOX właśnie została udostępniona, a wraz z nią pojawił się także nowy i lepszy dekoder. Co ważne, oferta nie jest skierowana tylko do aktywnych abonentów sieci, ale także do tych, którzy nie korzystają z usług Play. Oczywiście osoby, które są już klientami Play, mogą liczyć na ofertę bardziej atrakcyjną cenową, ale i tak dostęp do usługi został całkiem sensownie wyceniony.

Nowa oferta Play Now TV BOX

Nowa oferta Play Now TV BOX
Fot. Play

Coraz chętniej korzystamy z rozwiązań internetowych, jeżeli chodzi o dostęp do telewizji. Play zdaje się o tym wiedzieć, bo nowa oferta Play Now TV BOX jest na tyle interesująca, że z pewnością sporo osób przekona do wypróbowanie tej formy oglądania telewizji. Oczywiście to nie same kanały telewizyjne, ale także możliwość wypożyczania filmów, nagrywania programów czy korzystanie z kolekcji dostępnych już treści.

No ale przejdźmy do tego, co Play ma teraz do zaoferowania. Pojawią się dwie opcje – dla osób, które korzystają już z abonamentu w Play (mobilny, telefoniczny czy też stacjonarny) lub są niezwiązani z operatorem. Każda z tych opcji podzielona jest jeszcze na dwie możliwości do wyboru pakietu, który nas interesuje. Warto tutaj dodać, że poniższe ceny obowiązują w momencie, kiedy zgodzimy się na e-fakturę  oraz zgody marketingowe.

Zobacz też: Legends, czyli dodatek do Ghost of Tsushima, którego nikt się nie spodziewał.

Ile kosztuje Play Now TV BOX

Osoby korzystające już z abonamentu w Play mogą wybrać jedną z dwóch opcji. Każda z nich jednak pozwala na dokupienie dodatkowych pakietów z kanałami. Za pierwszy pakiet zapłaci się 10 złotych miesięcznie, a w jego skład wchodzi wtedy pakiet kanałów podstawowych, urządzenie TV BOX, Amazon Prime Video (na pół roku) oraz HBO GO (na 30 dni). W skład kanałów podstawowych wchodzą m.in. National Geographic, Comedy Central, Fox czy Discovery History lub TNT.

Drugi pakiet, który ma kosztować 35 złotych miesięcznie, zawiera to samo, co plan podstawowy, ale dodatkowo klienci dostają cztery pakiety tematyczne. Będą to pakiety Sport (kanały Eleven Sports), Kids (bogate portfolio kanałów dziecięcych), Extra (AXN, Kino Polska, BBC Brit, 13 Ulica, BBC First i ponad 20 innych) oraz News (z TVN24). To oczywiście nie wszystkie kanały, z których będzie można korzystać. Pełną ich listę znajdziecie na stronie Play, do której link znajdziecie w źródle na dole tego wpisu.

Fot. Play

Cena Play Now TV BOX bez abonamentu

Osoby, które nie posiadają abonamentu w Play, będą musieli zapłacić trochę więcej. W pierwszym przypadku 20 złotych miesięcznie, a w drugim 45 złotych. Tutaj także umowa ma obowiązywać na okres 24 miesięcy. Warto jeszcze powiedzieć, że do korzystania z Play NOW TV, potrzebne będzie jeszcze konto na Gmail-u.

Wszyscy użytkownicy PLAY NOW TV mogą skorzystać z dodatkowego bonusu, czyli 6 miesięcy dostępu do Amazon Prime Video od Play. Znajdą tam nagradzane seriale oryginalne Amazon takie jak: Fleabag, Wspaniała Pani Maisel, The Grand Tour, czy The Boys, którego drugi sezon pojawi się jeszcze w sierpniu. W aplikacji można znaleźć także hity filmowe np. Bohemian Rapsody, kultowe filmy czy seriale takie jak: The Office, Dr House, Mad Men, Mentalista. Klienci, którzy zdecydują się na jedną z ofert telewizyjnych PLAY NOW TV BOX wraz z umową na Play Internet Stacjonarny lub Play Internet otrzymają dodatkowo 6 miesięcy HBO GO w prezencie w ofercie podstawowej i aż 12 miesięcy HBO GO w prezencie w ofercie rozszerzonej. Zarówno z HBO GO, jak i Amazon Prime Video można zrezygnować w dowolnym momencie.

Nowa oferta Play Now TV BOX
Fot. Play

Nowy dekoder Play NOW TV

Nowe urządzenie, czyli TV BOX, działa na systemie Android TV (9.0 Pie), więc można pobierać także dodatkowe aplikacje ze sklepu Google Play. Teraz sprzęt ma mieć więcej miejsca na dane, bo aż 16 GB, którą można jeszcze rozszerzyć o dodatkową przestrzeń z wykorzystaniem karty microSD. Pojawił się także dodatkowy port USB 3.0. Zmienił się także odrobinę sam pilot, który dodawany jest do urządzenia. Pojawił się dodatkowy przycisk szybkiego dostępu (oprócz m.in. Netflix czy HBO GO), czyli do Amazon Prime Video. Pilot łączy się z urządzeniem przez Bluetooth, ale można także wykorzystać go jako „przedłużenie” Asystenta Głosowego. Można więc korzystać z poleceń głosowych do obsługi urządzenia.

Źródło: Play informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.